ПОДЕЛИТЬСЯ

Майже за 3 хвилини до кінця основного часу Північ вирвався вперед і завершив поєдинок тріумфатором.

Команда Півночі обіграла команду Півдня у Матчі зірок Суперліги з рахунком 128:123.

Гравці дуже жваво прочертили матч. У першій же атаці Півночі вдалося відкрити рахунок і Південь швидко відповів. У матчі команди заколачивали майже виключно данками, алей-упами і триочковими.

У перерві організатори прочертили конкурс для вболівальників, в якому фани повинні були потрапити в корзинку з центру майданчика, але випробування пройти не вдалося.

Після перерви гравці продовжили надавати задоволення глядачам. Вже до кінця третьої чверті команди дійшли до сотні.

Після другої перерви матч відзначився обережністю, рахунок майже вирівнявся, а суперники сделались активніше захищатися.

Майже за 3 хвилини до закінчення основного часу Південь вів у рахунку — 117:113, але Північ зміг переламати ситуацію. Два поспіль триочкових Дугата і далеке потрапляння Глібова допомогли довести зустріч до перемоги.

Південь: Мальчевський — 29, Колтер — 18

Північ: Девіс — 34, Рочняк — 18, Конєв — 18

З строями команд Півночі і Півдня на матч зірок можна ознайомитися тут.

Бажаєте дізнаватися головні спортивні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Ключ: sport.bigmir.net