ПОДЕЛИТЬСЯ

Вашій увазі розклад і результати матчів Євроліги в сезоні-2017/18.

– 18-й розіграш Євроліги під егідою УЛЄБ і 61-й розіграш провідного змагання серед європейських клубних чоловічих баскетбольних команд, включаючи розіграші Кубка європейських чемпіонів ФІБА.

1.ЦСКА Москва151232.Олимпиакос151143.Панатинаикос151054.Жальгирис151055.Фенербахче15966.Реал Мадрид15967.Маккабі Тель-Авив15878.Химки15879.Баскония157810.Уникаха157811.Црвена Звезда156912.Бамберг156913.Барселона1441014.Валенсия1541115.Анадолу Эфес1541116.Милано15411

Тур 15

Фенербахче– 77:79 (17:10, 19:27, 25:25, 16:17)
– Олімпіакос 74:68 (22:19, 14:19, 12:15, 26:15)
Маккабі Тель-Авів– 78:89 (22:19, 25:20, 11:22, 20:28)
– Панатінаїкос 67:63 (12:17, 20:15, 16:16, 19:15)
Хімки– 65:79 (15:25, 17:11, 25:21, 8:22)
– Бамберг 69:58 (15:18, 14:20, 15:10, 25:10)
Басконія– 81:90 (26:18, 22:33, 24:19 9:20)
Мілан– 88:91 (15:29, 25:16, 20:16, 28:30)

Тур 16

04.01, 21:15 Панатінаїкос – Анадолу Ефес
04.01, 21:45 Унікаха – Валенсія
04.01, 22:00 Барселона – ЦСКА Москва
05.01, 19:45 Фенербахче – Басконія
05.01, 20:00 Црвена Звезда – Жальгіріс
05.01, 21:00 Бамберг – Хімки
05.01, 21:00 Олімпіакос – Мілан
05.01, 21:45 Реал Мадрид – Маккабі Тель-Авів

Тур 17

11.01, 21:00 Панатінаїкос – Барселона
11.01, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Бамберг
11.01, 21:45 Валенсія – Фенербахче
11.01, 21:45 Мілан – ЦСКА Москва
12.01, 18:30 Химки – Реал Мадрид
12.01, 19:30 Анадолу Ефес – Црвена Звезда
12.01, 20:00 Жальгіріс – Унікаха
12.01, 21:30 Басконія – Олімпіакос

18 Тур

16.01, 20:00 Црвена Звезда – Хімки
16.01, 21:00 Бамберг – Жальгіріс
16.01, 21:00 Олімпіакос – Маккабі Тель-Авів
16.01, 21:00 Валенсія – Барселона
17.01, 19:00 ЦСКА Москва – Анадолу Ефес
17.01, 19:45 Фенербахче – Панатінаїкос
17.01, 21:45 Мілан – Унікаха
17.01, 21:45 Реал Мадрид – Басконія

Тур 19

18.01, 18:30 Химки – Олімпіакос
18.01, 20:00 Жальгіріс – Валенсія
18.01, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Црвена Звезда
18.01, 22:00 Барселона – Бамберг
19.01, 19:30 Анадолу Ефес – Фенербахче
19.01, 21:15 Панатінаїкос – ЦСКА Москва
19.01, 21:30 Басконія – Мілан
19.01, 21:45 Унікаха – Реал Мадрид

Тур 20

25.01, 21:15 Панатінаїкос – Жальгіріс
25.01, 21:30 Валенсія – Хімки
25.01, 21:45 Реал Мадрид – Анадолу Ефес
26.01, 19:00 ЦСКА Москва – Бамберг
26.01, 19:45 Фенербахче – Барселона
26.01, 20:00 Црвена Звезда – Олімпіакос
26.01, 21:45 Мілан – Маккабі Тель-Авів
26.01, 21:45 Унікаха – Басконія

Тур 21

01.02, 19:00 Анадолу Ефес – Валенсія
01.02, 19:00 ЦСКА Москва – Реал Мадрид
01.02, 20:00 Жальгіріс – Маккабі Тель-Авів
01.02, 21:00 Олімпіакос – Фенербахче
01.02, 22:00 Барселона – Мілан
02.02, 18:30 Химки – Унікаха
02.02, 21:00 Бамберг – Панатінаїкос
02.02, 21:30 Басконія – Црвена Звезда

Тур 22

08.02, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Барселона
08.02, 21:15 Панатінаїкос – Басконія
08.02, 21:30 Валенсія – ЦСКА Москва
08.02, 21:45 Унікаха – Анадолу Ефес
09.02, 19:45 Фенербахче – Бамберг
09.02, 20:00 Жальгіріс – Хімки
09.02, 20:00 Црвена Звезда – Мілан
09.02, 21:45 Реал Мадрид – Олімпіакос

Тур 23

22.02, 19:00 ЦСКА Москва – Басконія
22.02, 19:45 Фенербахче – Мілан
22.02, 21:00 Олімпіакос – Валенсія
22.02, 21:45 Унікаха – Маккабі Тель-Авів
23.02, 18:30 Химки – Панатінаїкос
23.02, 19:30 Анадолу Ефес – Жальгіріс
23.02, 21:00 Бамберг – Црвена Звезда
23.02, 22:00 Барселона – Реал Мадрид

Тур 24

01.03, 20:00 Жальгіріс – Барселона
01.03, 21:05 Маккабі Тель-Авів – ЦСКА Москва
01.03, 21:45 Мілан – Анадолу Ефес
01.03, 22:00 Басконія – Хімки
02.03, 20:00 Црвена Звезда – Унікаха
02.03, 21:15 Панатінаїкос – Олімпіакос
02.03, 21:30 Валенсія – Бамберг
02.03, 22:00 Реал Мадрид – Фенербахче

Тур 25

08.03, 18:30 Химки – Мілан
08.03, 19:30 Анадолу Ефес – Маккабі Тель-Авів
08.03, 21:30 Валенсія – Басконія
08.03, 22:00 Реал Мадрид – Панатінаїкос
09.03, 19:00 ЦСКА Москва – Унікаха
09.03, 20:00 Жальгіріс – Фенербахче
09.03, 21:00 Олімпіакос – Бамберг
09.03, 22:00 Барселона – Црвена Звезда

Тур 26

12.03, 21:45 Мілан – Реал Мадрид
15.03, 21:00 Бамберг – Анадолу Ефес
15.03, 21:00 Олімпіакос – Барселона
15.03, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Хімки
15.03, 21:45 Басконія – Жальгіріс
16.03, 19:45 Фенербахче – ЦСКА Москва
16.03, 20:00 Црвена Звезда – Валенсія
16.03, 22:00 Унікаха – Панатінаїкос

Тур 27

20.03, 19:45 Фенербахче – Маккабі Тель-Авів
20.03, 20:00 Жальгіріс – Мілан
20.03, 21:15 Панатінаїкос – Црвена Звезда
20.03, 21:30 Валенсія – Реал Мадрид
21.03, 19:00 ЦСКА Москва – Олімпіакос
21.03, 19:45 Анадолу Ефес – Хімки
21.03, 21:30 Басконія – Бамберг
21.03, 21:45 Унікаха – Барселона

Тур 28

22.03, 20:00 Црвена Звезда – Фенербахче
22.03, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Панатінаїкос
22.03, 21:45 Мілан – Валенсія
22.03, 21:45 Реал Мадрид – Жальгіріс
23.03, 18:30 Химки – ЦСКА Москва
23.03, 21:00 Бамберг – Унікаха
23.03, 21:00 Олімпіакос – Анадолу Ефес
23.03, 22:00 Барселона – Басконія

Тур 29

29.03, 19:30 Химки – Фенербахче
29.03, 20:00 Анадолу Ефес – Барселона
29.03, 21:00 Бамберг – Мілан
29.03, 22:00 Басконія – Маккабі Тель-Авів
30.03, 20:00 Жальгіріс – ЦСКА Москва
30.03, 20:00 Црвена Звезда – Реал Мадрид
30.03, 21:15 Панатінаїкос – Валенсія
30.03, 22:00 Унікаха – Олімпіакос

Тур 30

05.04, 20:15 Фенербахче – Унікаха
05.04, 21:45 Мілан – Панатінаїкос
05.04, 22:00 Барселона – Хімки
05.04, 22:00 Басконія – Анадолу Ефес
06.04, 20:00 ЦСКА Москва – Црвена Звезда
06.04, 21:00 Олімпіакос – Жальгіріс
06.04, 21:30 Валенсія – Маккабі Тель-Авів
06.04, 22:00 Реал Мадрид – Бамберг

Тур 1

Анадолу Ефес– 74:88 (19:28, 17:17, 20:17, 18:26)
– Мілан 93:84 (16:30, 22:18, 27:16, 28:20)
Бамберг– 71:88 (20:14, 16:23, 23:18, 12:33)
Олімпіакос– 75:84 (16:12, 25:21, 19:16, 15:15)
– Фенербахче 68:67 (20:20, 16:21, 14:16, 18:10)
– Црвена Звезда 78:76 (15:13, 28:27, 10:17, 25:19)
– Валенсія 75:70 (18:17, 25:19, 16:21, 16:13)
– Панатінаїкос 98:71 (24:20, 16:15, 25:19, 33:17)

Тур 2

– Басконія 74: 68 (19:16, 20:14, 17:23, 18:15)
– Бамберг 93:83 (22:15, 21:20, 26:21, 24:27)
Мілан – 86:92 ВІД (21:23, 17:14, 16:27, 26:16, 6:12)
– ЦСКА Москва 82:69 (20:15, 25:18, 11:20, 26:16)
– Жальгіріс 85:77 (21:15, 25:21, 17:17, 22:24)
– Барселона 90:82 (24:13, 20:19, 18:25, 28:25)
– Унікаха 80:75 (21:11, 16:22, 22:14, 21:28)
– Анадолу Ефес 78:71 (19:13, 19:25, 28:10, 12:23)

Тур 3

– Црвена Звезда 85:78 (20:28, 23:16, 21:11, 21:23)
Маккабі Тель-Авів– 68:69 (18:18, 15:17, 12:16, 23:18)
Барселона– 75:81 (21:24, 18:21, 15:17, 21:19)
– Мілан 100:90 (30:28, 24:26, 27:20, 19:16)
– Панатінаїкос 81:63 (27:15, 16:18, 17:18, 21:12)
– Анадолу Ефес 81:70 (15:20, 19:14, 28:18, 19:18)
Басконія– 63:80 (13:28, 26:22, 15:17, 9:13)
Унікаха– 76:80 (22:24, 13:15, 23:15, 18:26)

Тур 4

Жальгіріс– 66:87 (16:18, 15:22, 19:23, 16:24)
– Маккабі Тель-Авів 87:84 (19:24, 20:25, 23:12, 25:23)
– Хімки 92:75 (22:20, 27:20, 25:15, 18:20)
– Барселона 78:74 (17:22, 22:17, 15:14, 24:21)
Анадолу Ефес– 80:98 (26:27, 17:27, 17:19, 20:25)
– Басконія 78:72 (17:17, 18:15, 25:19, 18:21)
– Фенербахче 70:68 (19:21, 17:23, 17:11, 17:13)
– Унікаха 91:53 (31:11, 26:14, 16:17, 18:11)

Тур 5

Црвена Звезда– 69:75 (18:30, 16:13, 19:16, 16:16)
– Валенсія 79:66 (20:18, 18:12, 19:19, 22:17)
– Панатінаїкос 85:84 (27:24, 22:21, 16:22, 22:17)
– Мілан 79:68 (18:14, 21:15, 21:13, 19:26)
Реал Мадрид– 80:86 (23:25, 16:20, 20:21, 21:20)
Анадолу Ефес– 74:79 (19:25, 16:10, 24:18, 15:26)
– Жальгіріс 94:91 (22:19, 29:17, 18:26, 25:29)
– Олімпіакос 73:51 (14:14, 18:12, 17:15, 24:10)

Тур 6

– Валенсія 94:67 (20:19, 23:19, 30:16, 21:13)
– Реал Мадрид 90:83 (22:30, 25:12, 17:24, 26:17)
Мілан– 62:94 (20:25, 11:25, 10:20, 21:24)
Барселона– 85:89 (15:26, 20:16, 22:25, 28:22)
– Басконія 91:90 (18:21, 22:27, 21:16, 30:26)
Бамберг– 57:80 (16:21,17:22, 13:11, 11:26)
Олімпіакос– 62:70 (17:16, 13:19, 17:14, 15:21)
– Црвена Звезда 79:65 (22:12, 23:19, 18:19, 16:15)

Тур 7

Маккабі Тель-Авів– 72:92 (19:19, 16:28, 26:20, 11:25)
– Хімки 93:65 (26:16, 20:11, 26:22, 21:16)
– Реал Мадрид 105:75 (36:17, 28:27, 24:19, 17:12)
Унікаха – 83:85 OT (17:21, 17:20, 14:18, 24:13, 11:13)
Фенербахче – 83:90 ВІД (17:18, 23:12, 13:27, 22:18, 8:15)
Црвена Звезда– 59:85 (10:22, 17:22, 7:21, 25:20)
– Барселона 84:81 (12:38, 25:11, 25:17, 22:15)
Валенсія– 98:103 (20:19, 25:22, 19:17, 10:16, 24:29)

Тур 8

Хімки– 69:77 (19:28, 20:14, 16:20, 14:15)
Анадолу Ефес– 81:82 (21:28, 23:20, 16:14, 21:20)
Жальгіріс– 77:97 (15:21, 17:33, 25:16, 20:17)
– Унікаха 89:57 (19:12, 21:15, 22:11, 27:19)
ЦСКА Москва – 93:95 ВІД (16:27, 25:19, 22:15, 20:22, 10:12)
– Црвена Звезда 85:59 (22:13, 25:24, 20:12, 18:10)
– Бамберг 71:62 (13:16, 14:19, 1616, 28:11)
– Валенсія 89:71 (24:18, 26:14, 21:24, 18:15)

9 Тур

– Анадолу Ефес 91:83 (22:26, 25:18, 19:17, 25:22)
Црвена Звезда– 81:85 (17:22, 21:25, 19:17, 24:21)
– Валенсія 83:82 (20:23, 21:24, 11:19, 31:16)
Мілан– 85:86 (21:17, 21:29, 20:20, 23:20)
– Маккабі Тель-Авів 89:67 (22:11, 22:13, 22:20, 23:23)
– Хімки 71:67 (24:15, 14:11, 20:22, 13:19)
– Реал Мадрид 82:80 (23:28, 17:26, 24:15, 18:11)
Унікаха– 80:89 (16:27, 23:19, 26:17, 15:26)

Тур 10

– Бамберг 82:73 (23:21, 19:19, 20:16, 20:17)
– Мілан 73:68 (23:16, 10:14, 19:20, 21:18)
– Жальгіріс 81:74 (15:14, 24:15, 26:22, 16:23)
Басконія– 69:83 (25:15, 12:26, 14:25, 18:17)
Валенсія– 64:72 (13:20, 17:15, 15:19, 19:18)
– Барселона 92:78 (24:24, 20:15, 22:19, 26:20)
– Унікаха 82:71 (16:15, 16:20, 22:19, 28:17)
Реал Мадрид– 83:87 (24:19, 15:27, 19:21, 25:20)

Тур 11

– Панатінаїкос 80:74 (10:20, 21:13, 33:14, 16:27)
Бамберг– 76:92 (20:22, 19:20, 20:28, 17:22)
– Валенсія 94:91 (25:21, 21:25, 23:19, 25:26)
– Унікаха 88:82 (27:12, 14:25, 18:20, 29:26)
Мілан– 71:77 (24:12, 14:19, 18:24, 15:22)
– Анадолу Ефес 100:81 (29:23, 21:21, 24:18, 26:19)
– Реал Мадрид 92:83 ВІД (18:8, 16:22, 22:17, 16:25, 20:11)
Барселона– 68:83 (28:22, 10:17, 13:25, 17:19)

Тур 12

Фенербахче– 89:90 (24:16, 18:25, 22:22, 25:27)
– Олімпіакос 67:65 (15:14, 17:26, 18:18, 17:7)
– Хімки 93:84 (27:26, 20:22, 20:18, 26:18)
– Барселона 87:75 (15:15, 25:23, 28:14, 19:23)
– Маккабі Тель-Авів 101:86 (21:20, 28:14, 23:23, 29:29)
Анадолу Ефес– 81:82 (19:24, 23:21, 26:20, 13:17)
– Мілан 80:72 (14:23, 25:18, 25:16, 16:15)
Валенсія– 82:86 (22:26, 16:14, 25:16, 19:30)

13 Тур

– Црвена Звезда 82:56 (17:11, 24:22, 21:9, 20:14)
– Бамберг 88:84 (21:22, 29:27, 22:23, 16:12)
– Маккабі Тель-Авів 89:76 (25:21, 24:22, 18:13, 22:20)
– Валенсія 91:72 (24:18, 19:23, 21:17, 27:14)
– Анадолу Ефес 86:68 (26:19, 11:14, 20:23, 29:12)
– ЦСКА Москва 88:86 (23:20, 22:28, 19:20, 24:18)
– Басконія 92:85 (27:25, 22:12, 27:21, 16:27)
Барселона– 83:90 (24:26, 21:18, 19:22, 19:24)

Тур 14

Црвена Звезда– 63:69 (15:20, 23:21, 11:17, 14:11)
Бамберг– 66:81 (13:29, 22:21, 16:18, 15:13)
– Фенербахче 82:73 (24:15, 16:21, 20:18, 22:19)
Валенсія– 63:71 (16:19, 20:15, 10:20, 17:17)
– Хімки 79:68 (23:16, 20:17, 14:22, 22:13)
Анадолу Ефес– 58:61 (9:17, 16:16, 14:12, 19:16)
– Барселона 85:82 (22:17, 30:18, 22:22, 11:25)
– Мілан 74:71 (26:20, 9:22, 20:11, 19:18)

Ключ: sport.bigmir.net

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ