ПОДЕЛИТЬСЯ

Вашій увазі розклад і результати матчів Євроліги в сезоні-2017/18.

Євроліга 2017/18 – 18-й розіграш Євроліги під егідою УЛЄБ і 61-й розіграш провідного змагання серед європейських клубних чоловічих баскетбольних команд, включаючи розіграші Кубка європейських чемпіонів ФІБА.

Розклад і результати матчів Євроліги-2017/18:

Тур 1

Анадолу Ефес– 74:88 (19:28, 17:17, 20:17, 18:26)
– Мілано 93:84 (16:30, 22:18, 27:16, 28:20)
Бамберг– 71:88 (20:14, 16:23, 23:18, 12:33)
Олімпіакос– 75:84 (16:12, 25:21, 19:16, 15:15)
– Фенербахче 68:67 (20:20, 16:21, 14:16, 18:10)
– Црвена Звезда 78:76 (15:13, 28:27, 10:17, 25:19)
– Валенсія 75:70 (18:17, 25:19, 16:21, 16:13)
– Панатінаїкос 98:71 (24:20, 16:15, 25:19, 33:17)

Тур 2

19.10, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Басконія
19.10, 21:15 Панатінаїкос – Бамберг
19.10, 21:45 Мілано – Фенербахче
19.10, 22:00 Реал Мадрид – ЦСКА Москва
20.10, 19:30 Химки – Жальгіріс
20.10, 20:00 Црвена Звезда – Барселона
20.10, 21:00 Олімпіакос – Унікаха
20.10, 22:00 Валенсія – Анадолу Ефес

Тур 3

24.10, 19:30 Химки – Црвена Звезда
24.10, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Олімпіакос
24.10, 22:00 Барселона – Жальгіріс
24.10, 22:00 Реал Мадрид – Мілано
25.10, 20:00 ЦСКА Москва – Панатінаїкос
25.10, 20:45 Фенербахче – Анадолу Ефес
25.10, 21:30 Басконія – Валенсія
25.10, 22:00 Унікаха – Бамберг

Тур 4

26.10, 20:00 Жальгіріс – Реал Мадрид
26.10, 20:00 Црвена Звезда – Маккабі Тель-Авів
26.10, 21:00 Олімпіакос – Хімки
26.10, 22:00 Мілано – Барселона
27.10, 20:00 Анадолу Ефес – ЦСКА Москва
27.10, 21:00 Бамберг – Басконія
27.10, 21:30 Панатінаїкос – Фенербахче
27.10, 22:00 Валенсія – Унікаха

Тур 5

02.11, 20:00 Црвена Звезда – Бамберг
02.11, 20:45 Фенербахче – Валенсія
02.11, 21:00 Басконія – Панатінаїкос
02.11, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Мілано
02.11, 22:00 Реал Мадрид – Хімки
03.11, 19:30 Анадолу Ефес – Унікаха
03.11, 20:00 ЦСКА Москва – Жальгіріс
03.11, 22:00 Барселона – Олімпіакос

Тур 6

09.11, 19:00 ЦСКА Москва – Валенсія
09.11, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Реал Мадрид
09.11, 21:45 Мілано – Жальгіріс
09.11, 22:00 Барселона – Анадолу Ефес
10.11, 18:30 Химки – Басконія
10.11, 21:00 Бамберг – Фенербахче
10.11, 21:00 Олімпіакос – Панатінаїкос
10.11, 21:45 Унікаха – Црвена Звезда

Тур 7

14.11, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Анадолу Ефес
14.11, 21:15 Панатінаїкос – Хімки
14.11, 21:30 Басконія – Реал Мадрид
14.11, 21:45 Унікаха – Жальгіріс
15.11, 19:45 Фенербахче – Олімпіакос
15.11, 20:00 Црвена Звезда – ЦСКА Москва
15.11, 21:00 Бамберг – Барселона
15.11, 21:45 Валенсія – Мілано

Тур 8

16.11, 18:30 Химки – Маккабі Тель-Авів
16.11, 19:30 Анадолу Ефес – Панатінаїкос
16.11, 20:00 Жальгіріс – Басконія
16.11, 22:00 Реал Мадрид – Унікаха
17.11, 19:00 ЦСКА Москва – Фенербахче
17.11, 21:00 Олімпіакос – Црвена Звезда
17.11, 21:45 Мілано – Бамберг
17.11, 22:00 Барселона – Валенсія

9 Тур

23.11, 20:00 Жальгіріс – Анадолу Ефес
23.11, 20:00 Црвена Звезда – Басконія
23.11, 21:00 Бамберг – Валенсія
23.11, 21:45 Мілано – Олімпіакос
23.11, 22:00 Барселона – Маккабі Тель-Авів
24.11, 19:45 Фенербахче – Хімки
24.11, 21:00 Панатінаїкос – Реал Мадрид
24.11, 21:45 Унікаха – ЦСКА Москва

Тур 10

30.11, 18:30 Химки – Бамберг
30.11, 19:30 Анадолу Ефес – Мілано
30.11, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Жальгіріс
30.11, 21:30 Басконія – Фенербахче
30.11, 21:30 Валенсія – Олімпіакос
01.12, 19:00 ЦСКА Москва – Барселона
01.12, 21:00 Панатінаїкос – Унікаха
01.12, 21:45 Реал Мадрид – Црвена Звезда

Тур 11

07.12, 20:00 Жальгіріс – Панатінаїкос
07.12, 21:00 Бамберг – ЦСКА Москва
07.12, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Валенсія
07.12, 21:30 Басконія – Унікаха
07.12, 21:45 Мілано – Хімки
08.12, 20:00 Црвена Звезда – Анадолу Ефес
08.12, 21:00 Олімпіакос – Реал Мадрид
08.12, 22:00 Барселона – Фенербахче

Тур 12

14.12, 19:45 Фенербахче – Жальгіріс
14.12, 21:00 Бамберг – Олімпіакос
14.12, 21:45 Реал Мадрид – Барселона
14.12, 21:45 Унікаха – Хімки
15.12, 19:00 ЦСКА Москва – Маккабі Тель-Авів
15.12, 19:30 Анадолу Ефес – Басконія
15.12, 21:15 Панатінаїкос – Мілано
15.12, 21:30 Валенсія – Црвена Звезда

13 Тур

19.12, 19:45 Фенербахче – Црвена Звезда
19.12, 20:00 Жальгіріс – Бамберг
19.12, 21:15 Панатінаїкос – Маккабі Тель-Авів
19.12, 21:45 Реал Мадрид – Валенсія
20.12, 18:30 Химки – Анадолу Ефес
20.12, 21:00 Олімпіакос – ЦСКА Москва
20.12, 21:45 Мілано – Басконія
20.12, 22:00 Барселона – Унікаха

Тур 14

21.12, 20:00 Црвена Звезда – Панатінаїкос
21.12, 21:00 Бамберг – Реал Мадрид
21.12, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Фенербахче
21.12, 21:45 Валенсія – Жальгіріс
22.12, 19:00 ЦСКА Москва – Хімки
22.12, 19:30 Анадолу Ефес – Олімпіакос
22.12, 21:30 Басконія – Барселона
22.12, 21:45 Унікаха – Мілано

Тур 15

28.12, 19:45 Фенербахче – Реал Мадрид
28.12, 20:00 Жальгіріс – Олімпіакос
28.12, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Унікаха
28.12, 22:00 Валенсія – Панатінаїкос
29.12, 18:30 Химки – Барселона
29.12, 19:30 Анадолу Ефес – Бамберг
29.12, 21:30 Басконія – ЦСКА Москва
29.12, 21:45 Мілано – Црвена Звезда

Тур 16

04.01, 21:15 Панатінаїкос – Анадолу Ефес
04.01, 21:45 Унікаха – Валенсія
04.01, 22:00 Барселона – ЦСКА Москва
05.01, 19:45 Фенербахче – Басконія
05.01, 20:00 Црвена Звезда – Жальгіріс
05.01, 21:00 Бамберг – Хімки
05.01, 21:00 Олімпіакос – Мілано
05.01, 21:45 Реал Мадрид – Маккабі Тель-Авів

Тур 17

11.01, 21:00 Панатінаїкос – Барселона
11.01, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Бамберг
11.01, 21:45 Валенсія – Фенербахче
11.01, 21:45 Мілано – ЦСКА Москва
12.01, 18:30 Химки – Реал Мадрид
12.01, 19:30 Анадолу Ефес – Црвена Звезда
12.01, 20:00 Жальгіріс – Унікаха
12.01, 21:30 Басконія – Олімпіакос

18 Тур

16.01, 20:00 Црвена Звезда – Хімки
16.01, 21:00 Бамберг – Жальгіріс
16.01, 21:00 Олімпіакос – Маккабі Тель-Авів
16.01, 21:00 Валенсія – Барселона
17.01, 19:00 ЦСКА Москва – Анадолу Ефес
17.01, 19:45 Фенербахче – Панатінаїкос
17.01, 21:45 Мілано – Унікаха
17.01, 21:45 Реал Мадрид – Басконія

Тур 19

18.01, 18:30 Химки – Олімпіакос
18.01, 20:00 Жальгіріс – Валенсія
18.01, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Црвена Звезда
18.01, 22:00 Барселона – Бамберг
19.01, 19:30 Анадолу Ефес – Фенербахче
19.01, 21:15 Панатінаїкос – ЦСКА Москва
19.01, 21:30 Басконія – Мілано
19.01, 21:45 Унікаха – Реал Мадрид

Тур 20

25.01, 21:15 Панатінаїкос – Жальгіріс
25.01, 21:30 Валенсія – Хімки
25.01, 21:45 Реал Мадрид – Анадолу Ефес
26.01, 19:00 ЦСКА Москва – Бамберг
26.01, 19:45 Фенербахче – Барселона
26.01, 20:00 Црвена Звезда – Олімпіакос
26.01, 21:45 Мілано – Маккабі Тель-Авів
26.01, 21:45 Унікаха – Басконія

Тур 21

01.02, 19:00 Анадолу Ефес – Валенсія
01.02, 19:00 ЦСКА Москва – Реал Мадрид
01.02, 20:00 Жальгіріс – Маккабі Тель-Авів
01.02, 21:00 Олімпіакос – Фенербахче
01.02, 22:00 Барселона – Мілано
02.02, 18:30 Химки – Унікаха
02.02, 21:00 Бамберг – Панатінаїкос
02.02, 21:30 Басконія – Црвена Звезда

Тур 22

08.02, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Барселона
08.02, 21:15 Панатінаїкос – Басконія
08.02, 21:30 Валенсія – ЦСКА Москва
08.02, 21:45 Унікаха – Анадолу Ефес
09.02, 19:45 Фенербахче – Бамберг
09.02, 20:00 Жальгіріс – Хімки
09.02, 20:00 Црвена Звезда – Мілано
09.02, 21:45 Реал Мадрид – Олімпіакос

Тур 23

22.02, 19:00 ЦСКА Москва – Басконія
22.02, 19:45 Фенербахче – Мілано
22.02, 21:00 Олімпіакос – Валенсія
22.02, 21:45 Унікаха – Маккабі Тель-Авів
23.02, 18:30 Химки – Панатінаїкос
23.02, 19:30 Анадолу Ефес – Жальгіріс
23.02, 21:00 Бамберг – Црвена Звезда
23.02, 22:00 Барселона – Реал Мадрид

Тур 24

01.03, 20:00 Жальгіріс – Барселона
01.03, 21:05 Маккабі Тель-Авів – ЦСКА Москва
01.03, 21:45 Мілано – Анадолу Ефес
01.03, 22:00 Басконія – Хімки
02.03, 20:00 Црвена Звезда – Унікаха
02.03, 21:15 Панатінаїкос – Олімпіакос
02.03, 21:30 Валенсія – Бамберг
02.03, 22:00 Реал Мадрид – Фенербахче

Тур 25

08.03, 18:30 Химки – Мілано
08.03, 19:30 Анадолу Ефес – Маккабі Тель-Авів
08.03, 21:30 Валенсія – Басконія
08.03, 22:00 Реал Мадрид – Панатінаїкос
09.03, 19:00 ЦСКА Москва – Унікаха
09.03, 20:00 Жальгіріс – Фенербахче
09.03, 21:00 Олімпіакос – Бамберг
09.03, 22:00 Барселона – Црвена Звезда

Тур 26

12.03, 21:45 Мілано – Реал Мадрид
15.03, 21:00 Бамберг – Анадолу Ефес
15.03, 21:00 Олімпіакос – Барселона
15.03, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Хімки
15.03, 21:45 Басконія – Жальгіріс
16.03, 19:45 Фенербахче – ЦСКА Москва
16.03, 20:00 Црвена Звезда – Валенсія
16.03, 22:00 Унікаха – Панатінаїкос

Тур 27

20.03, 19:45 Фенербахче – Маккабі Тель-Авів
20.03, 20:00 Жальгіріс – Мілано
20.03, 21:15 Панатінаїкос – Црвена Звезда
20.03, 21:30 Валенсія – Реал Мадрид
21.03, 19:00 ЦСКА Москва – Олімпіакос
21.03, 19:45 Анадолу Ефес – Хімки
21.03, 21:30 Басконія – Бамберг
21.03, 21:45 Унікаха – Барселона

Тур 28

22.03, 20:00 Црвена Звезда – Фенербахче
22.03, 21:05 Маккабі Тель-Авів – Панатінаїкос
22.03, 21:45 Мілано – Валенсія
22.03, 21:45 Реал Мадрид – Жальгіріс
23.03, 18:30 Химки – ЦСКА Москва
23.03, 21:00 Бамберг – Унікаха
23.03, 21:00 Олімпіакос – Анадолу Ефес
23.03, 22:00 Барселона – Басконія

Тур 29

29.03, 19:30 Химки – Фенербахче
29.03, 20:00 Анадолу Ефес – Барселона
29.03, 21:00 Бамберг – Мілано
29.03, 22:00 Басконія – Маккабі Тель-Авів
30.03, 20:00 Жальгіріс – ЦСКА Москва
30.03, 20:00 Црвена Звезда – Реал Мадрид
30.03, 21:15 Панатінаїкос – Валенсія
30.03, 22:00 Унікаха – Олімпіакос

Тур 30

05.04, 20:15 Фенербахче – Унікаха
05.04, 21:45 Мілано – Панатінаїкос
05.04, 22:00 Барселона – Хімки
05.04, 22:00 Басконія – Анадолу Ефес
06.04, 20:00 ЦСКА Москва – Црвена Звезда
06.04, 21:00 Олімпіакос – Жальгіріс
06.04, 21:30 Валенсія – Маккабі Тель-Авів
06.04, 22:00 Реал Мадрид – Бамберг

Ключ: sport.bigmir.net

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ