ПОДЕЛИТЬСЯ

/p>

МОСКВА, 28 січ — РІА Новини. Футболісти «Ювентуса» на виїзді здобули перемогу над «К’єво» в матчі 22-го туру чемпіонату Італії.

Суботня зустріч у Вероні завершилася перемогою туринського клубу з рахунком 2:0. Голи забили Самі Хедіра (67-я хвилина) і Гонсало Ігуаїн (88). «К’єво» догравав матч удев’ятьох — на 37-й хвилині з поля за дві жовті картки був вилучений півзахисник Самюель Бастьєн, а на 62-й червону картку отримав захисник Фабріціо Каччаторе.

«Ювентус» набрав 56 очок і вийшов на першу сходинку турнірної таблиці, але у що йде слідом «Наполі» на два бали менше і одна гра в запасі. «К’єво» (22 очки) йде на 13-му місці.

Наступний матч «Ювентус» проведе вдома 4 лютого проти «Сассуоло», «К’єво» в цей же день зіграє на виїзді з «Аталантою».

Ключ: rsport.ru