ПОДЕЛИТЬСЯ

/p>

МОСКВА, 16 січ — РІА Новини. Матч 18-го туру чемпіонату Португалії між «Эшторилом» і «Порту» було зупинено та відмінено сквозь ризик обвалення однієї з трибун стадіону «Антоніу Коїмбра да Мота», повідомляє Observador.

Після першого тайму матчу, що проходив в Ешторілі, господарі вели з рахунком 1:0. У перерві уболівальники «Порту» сделались спускатися з південної трибуни стадіону на полі, імовірно, через ризик обвалення. Повідомляється, що кільком фанатам була надана медична допомога у зв’язку з незначними травмами. Пізніше всі вболівальники покинули поле в супроводі поліції. Гравці в цей момент знаходилися в підтрибунному тунелі і не виходили на поле.

Південна трибуна стадіону «Антоніу Коїмбра да Мота» була відкрита у вересні 2014 року.

Ключ: rsport.ru