ПОДЕЛИТЬСЯ

Текст: Владислав Уткін

Ovechkin Team: передачі Кузнєцова, Орлова і 11-й гол капітана «Вашингтона»
Овечкін перервав свою безгольову серію, Кучеров забив 14-й гол, а ще були шайби Тарасенко, Анісімова, Якупова і геніальна передача Сергачова.

5 листопада 2017, неділя. 07:00
Хокей

Гарматний постріл Овечкіна

Капітан «Вашингтона» перервав свою безгольову серію з п’яти матчів. Кращий снайпер «кепів» скористався передачами Дмитра Орлова і Євгенія Кузнєцова, потужним кидком вколотивши шайбу у сітку.

«Овечкін — одинешенек з активів ФСБ». Америка — про Putin Team
Створення «Команди Путіна» — привід згадати про відносини президента Росії з Трампом і про гру Овечкіна в плей-офф.

Відео можна подивитися в офіційному «твіттері» НХЛ.

Шикарна передача Сергачова на Кучерова

Ще одинешенек «російський гол» забили гравці «Дніпра». Владислав Намісників переадресував шайбуМихайлу Сергачеву, а той перехитрив усіх і замість кидка зробив передачу на Микиту Кучерова, перед яким був порожній кут воріт.

Шикарна передача Кучерова на Стэмкоса

Кучерову так сподобалася передача Сергачова, що в иному періоді він вирішив сам виступити в ролі асистента, організувавши гол Стівена Стэмкоса.

Відео можна подивитися в офіційному «твіттері» «Тампа-Бей».

Вдала гра Тарасенко на добиванні

забиває за «Сент-Луїс» поки не так нередко, як хотілося б, але саме він поклав початок гольової феєрії у другому періоді матчу з «Торонто».

Відео можна подивитися в офіційному «твіттері» «Сент-Луїса».

Якупов забив з передачі Дюшейна

був винагороджений за свої старання у матчі з «Філадельфією». При рахунку 3:3 він скористався передачеюМетта Дюшейна, який відібрав шайбу у суперника в чужій зоні.

Відео можна подивитися на офіційному сайті НХЛ.

Переможний гол Анісімова у ворота «Міннесоти»

закинув свою п’яту шайбу в сезоні. Росіянин вдало підставив ключку під кидок Данкана Кита при грі в більшості і приніс «Чикаго» перемогу.

Сейв Василевського на Панарине

Артемій Панарін не зміг відзначитися у матчі з «Тампа», продовживши свою безгольову серію до 10 матчів. У поточному регулярному чемпіонаті він провів 14 матчів, наніс 44 кидка по воротах і набрав 11 очок, а єдиний гол забив 10 жовтня в грі з «Кароліна Харрікейнз».

Найтриваліша безгольова серія була у Панаріна в дебютному для нього сезону-2015/16, раскалывай він не міг забити протягом 11 матчів.

Ключ: championat.com