Підсумки дня КХЛ: «Навіть цирком не назвеш». Що буде з «Сибіром»?

Клуб КХЛ з Узбекистану – неплоха жарт. Чи ні?
Чемпіонат СРСР все ближче.

* Клуб КХЛ з Узбекистану — хороша жарт. Чи ні?

Перша перемога «Адмірала» в Новосибірську

За всю історію протистоянь цих команд «Адмірал» жодного разу не перемагав в гостях у «Сибіру». У першому ж матчі після звільнення Андрієвського «морякам» вдалося це зробити.

Владивосток

0:1 – Ткачов (Райт, Александров) – 14:36 (5×4), 0:2 – Саюстов (Богатирів) – 19:00 (5×5), 1:2 – Єрмаков (Алексєєв, Основин) – 23:31 (5×4), 1:3 – Макаренко (Курашов, Моррисонн) – 24:47 (5×5), 1:4 – Ткачов (Блум, Пузырь) – 35:09 (5×4), 2:4 – Бергстрем (Основин, Єрмаков) – 36:01 (5×5)

Фредрік Стіллман не сделавшись вносити серйозні корективи в гру «Адмірала, лише зробивши кілька змін у складі. Гості активніше почали зустріч, і на 15-й хвилині Володимир Ткачов реалізував більшість. Примітно, що до матчу з «Сибіром» у кращого новачка минулого сезону було всього чотири голи в активі. Забігаючи вперед, скажемо, що в Новосибірську Ткачов зробив дубль.

«Сибір» не звикла здаватися у себе вдома і кілька разів робила спроби відіграватися. Так, Андрій Єрмаков, який перейшов з «Торпедо», забив перший гол у сезоні. Після трьох пропущених шайб Павло Зубів вперше зважився на заміну Олександра Салака. Истина і Олексій Красіков пропустив. Цікаво, що господарі перекидали суперника (32 проти 22) і на вкиданнях були набагато краще (36 проти 15), але зачепитися за очки не зуміли. «Адмірал» здобув першу перемогу при Фредрике Стиллмане.

На післяматчевій прес-конференції Павло Зубов був незадоволений своєю командою.

«Хватаю всю провину на себе. Я все сказав команді та генеральному менеджеру. Завтра будемо приймати рішення. В тому числі і кадрові. Важко це наименуй грою, як і те, що вся команда показала. Це навіть цирком не назвеш. Цирк — це веселе барвисте видовище, яке люблять діти», — заявив Зубів.

Відео можна подивитися на офіційному сайті КХЛ.

Суха перемога «Авангарду» і 41 сейв Фурха

Новина про порвавшем селезінку Лемтюгове сразила лігу. Зараз Микола знаходиться у лікарні і його життю нічого не загрожує, але нападник змушений буде пропустити залишок сезону. У відсутність Лемтюгова «Авангард» не розклеївся і провів вдалий матч проти «Куньлуня».

Пекін

1:0 – Мінєєв (Кошелев, П’янов) – 31:11 (5×5), 2:0 – Медведєв (Пережогін, Семенов) – 39:13 (5×5), 3:0 – П’янов (Міхєєв, Петерссон) – 48:13 (5×5)

Першим нагом у КХЛ відзначився 20-річний захисник Максим Мінєєв. Голи забили і Євген Медведєв з Валентином Пьянова. Команда Кинэна не размышляла здаватися і за весь матч завдала 41 кидок по воротах Фурха, всі їх чеський голкіпер відбив. Китайська команда зазнала третьої поразки поспіль.

Вболівальники кинули… хвіртка відкрилася… Випадкові, але страшні травми в КХЛ
Микола Лемтюгов в звичайному зіткненні порвав селезінку. Які ще нещасні випадки відбувалися в КХЛ?

* Вболівальники кинули… хвіртка відкрилася… Випадкові, але страшні травми в КХЛ

«Барис» розніс «Югру» без Доуса і Даллмэна

Як і передбачав Ігор Захаркін, в жовтні «Югра» почала набирати очки. Команда Ємеліна виграла чотири з п’яти попередніх зустрічей. Але «Барису» ханти-мансійці не змогли надати належного опору.

Астана

0:1 – Жайлауов (Сен-П’єр) – 01:06 (5×5), 0:2 – Пушкарьов (Сауторн, Сен-П’єр) – 05:14 (5×4), 0:3 – Фреттін (Савченко, Сен-П’єр) – 18:33 (5×4), 0:4 – Маркелов – 19:40 (5×5), 0:5 – Михайлис (Нікулін) – 33:17 (5×5), 1:5 – Шипів (Штайнох, Савинайнен) – 37:21 (5×4), 2:5 – Пестушка (Шулаков) – 38:15 (5×4)

Із-за пошкоджень не зіграли Доус і Даллмэн, але і без своїх лідерів команда Корешкова розібралася з «Югрою». До середини иного періоду на табло горів рахунок 0:5, незважаючи на те, що господарі постійно атакували і в кілька разів перекидали суперника. Ближче до кінця другої двадцятихвилинки підопічні Ємеліна взяли себе в длани і протягом хвилини відіграли дві шайби. На третій період сил у «Югри» не вистачило, а «Барису» вже й не було потреби напружуватися. Героєм зустрічі сделавшись голкіпер гостей — Хенрік Карлссон скоїв 46 сейвів.

Третя поразка поспіль «Витязя»

У Челябінську зустрічалися рівні команди — і «Трактор», і «Витязь» знаходяться за межами зони плей-офф, але всіма мочами прагнуть туди потрапити. За господарів у цьому матчі дебютував захисник Микита Нікітін. 31-річний хокеїст провів на льоду майже 13 хвилин.

Трактор
Челябінськ

2 : 1

0:1, 1:0, 1:0

Витязь
Московська район

0:1 – Выглазов (Горак, Сьомін) – 16:44 (5×4), 1:1 – Кручинін (Якуценя, Кольцов) – 37:59 (5×4), 2:1 – Бэйлен (Щехура) – 41:13 (5×5)

Рахунок відкрив «Витязь», але після перерви «Трактор» продовжив атакувати і невдовзі Кручинін відновив статус-кво. Автором переможної шайби в матчі сделавшись Нік Бэйлен, який завдав точний кидок від синьої лінії на початку третього періоду.

Вдалий дебют Куляша за «Автомобіліст»

Після осічки з «Йокеритом» екатерінбуржци більше не засмучують своїх уболівальників. Вдома команда Крикунова здобула товарищу поспіль перемогу, цього разу здолавши «Слован». У першому матчі за новий клуб Денис Куляш набрав два очки. Дебютував за «Автомобіліст» і Степан Хрипунов, який перейшов з «Салават», транзитом сквозь «Спартак».

Автомобіліст
Єкатеринбург

6 : 3

2:1, 0:0, 4:2

Слован
Братислава

1:0 – Пестунов (Бек, Куляш) – 01:59 (5×5), 1:1 – Смоленяк (Бойчак, Дженовей) – 12:30 (5×4), 2:1 – Тимашов (Крикуш, Куляш) – 18:56 (5×4), 3:1 – Міловзоров (Парі, Трямкин) – 42:55 (5×4), 4:1 – Гареєв (Міхнов, Торченюк) – 45:36 (5×3), 4:2 – Шварны (Ворачек, Мікуш) – 48:22 (5×5), 5:2 – Чесалин (Пестунов) – 51:15 (5×5), 5:3 – Дженовей (Смоленяк) – 56:11 (5×4), 6:3 – Гареєв – 58:08 (en)

Господарі відкрили рахунок вже на другій хвилині. Зіпсував полотно захисник «Автомобіліста» Олексій Василевський. Хокеїст отримав «5+20» за удар в район голови та шиї, який він завдав Борису Садецки. П’ятихвилинне більшість «Слован» реалізував, але в подальшому мав немного шансів біля воріт Коваржа. Команда Занковца грішила вилученнями і проглядев три шайби за гру в меншості. Артем Гареєв відзначився дублем, все ж господарі забили шість голів.

Серія «Йокерита» досягла 13 матчів

Після того як «Сочі» героїчно перервало переможну серію СКА, всі чекають, кому вдасться те ж саме проверти з «Йокеритом». «Лада» творити сенсацію виявилася не готова.

Гельсінкі

0:1 – Гілрой (о’нілл) – 06:23 (5×5), 0:2 – Палола (Хухтала, Регин) – 12:16 (5×5), 0:3 – о’нілл – 22:45 (4×5), 0:4 – Іконен (Норман) – 41:38 (5×5)

Вже в першому періоді, раскалывай фінська команда закинула дві шайби, стало зрозуміло, що тольяттинці не конкуренти «Йокериту». У иному і третьому періодах підопічні Ялонена забили ще по голу. Наприкінці зустрічі гості спокійно діяли по рахунку, а у «Лади» немного, що виходила в зоні суперника. Господарі запам’яталися хіба що яскравою музикою на стадіоні — в паузах глядачів розважали композиціями Поліни Гагаріної та Діми Білана. «Йокерит» здобув 13-ту перемогу, до рекорду СКА залишилося всього-то сім зустрічей.

Ключ: championat.com