Підсумки дня КХЛ «Сочі» перервав серію СКА, Варнаков передав привіт «Ак Барсу»
Білялетдінов привіт прийняв.

11 жовтня 2017, середа. 23:00
Хокей

Квартальнов взявся за справу

«Нафтохімік» вдома поступився «Локомотиву» — 1:3. Команда Андрія Назарова програла в п’яти з шести останніх зустрічей. Господарі були змушені грати без травмованого форварда Чада Рв, а автором єдиного нага у ворота Муригіна у підсумку став інший американець – Секстон. Але для перемоги його старань не вистачило. Рафіков, Апальков та Контіола по разу засмутили Макарова, який грав у ворота «Нафтохіміка». Тренерський штаб вирішив надати відпочинок Єжову. Трохи підбадьорила вболівальників бійка Аркалова і Лугина. Дмитро Квартальнов здобув товарищу перемогу з новим клубом.

Ярославль

0:1 – Рафіков (Коршков, Картаев) – 08:05 (5×5), 1:1 – Секстон (Граборенко) – 30:01 (5×5), 1:2 – Контіола (Апальков, Рафіков) – 39:55 (5×5), 1:3 – Апальков (Аверін, Мурыгин) – 43:37 (5×5)

Відео можна подивитися на офіційному сайті КХЛ.

Скилле забив, але не допоміг «Динамо»

Мінчани на рідному льоду не впоралися з «Салаватом Юлаєвим» -2:4. Не допомогло «зубрам» і повернення до строю залікував травму форварда Джека Скилле, хоча свій гол американець все ж забив. Истина вже в кінцівці третього періоду. Він і Шарангович лише скрасили динамівцям гіркоту від поразки, так як за рахунку 0:4 навряд чи можна було розраховувати на більше. Навіть замінивши Энрота на Карнаухова після 20 хвилин гри. На жалко для білоруських уболівальників, їх команда провалила два перші періоди, за які жодного разу не зуміла засмутити Скривенса. До речі, першу шайбу за нову команду закинув форвард Михайло Юньков, що вийшов в центрі иного ланки «Салавата». По два бали за результативність набрали Лісін (1+1) і Федоров (0+2). Уфимцы всього 18 разів кинули по воротах суперника, але цього вистачило для чотирьох голів.

Уфа

0:1 – Лісін (Ларсен, Федоров) – 03:56 (5×5), 0:2 – Юньков (Федоров, Лісін) – 06:45 (5×5), 0:3 – Умарк (Хартикайнен, Кемппайнен) – 19:31 (5×5), 0:4 – Макаров (Лазарєв, Осипов) – 21:24 (5×5), 1:4 – Шарангович – 56:38 (5×5), 2:4 – Скилле (Знахаренко, Фонтейн) – 58:00 (5×5)

Скуадра виграв у співвітчизників

«Торпедо» виграло у ризького «Динамо» — 3:1. Петеріс Скуадра, що відмовився від послуг Егліча і Єрмакова, продовжує шукати варіанти посилення команди. Однак для перемоги над динамівцями, що не ставлять перед собою жодних завдань, вистачило мінімальних зусиль. Кидки в площину (42-19) говорять самі за себе. Першу шайбу в КХЛ забив молодий Смолін, в більшості відзначилися капітан «Торпедо» Столярів і форвард Паршин. Гості зуміли відповісти лише шайбою Евпалова у форматі 5 на 4. Після поразки з рахунком 0:5 від «Ак Барса» звітний успіх сделавшись для Нижнього Новгорода ковтком свіжого повітря.

Торпедо
Нижній Новгород

3 : 1

0:0, 2:1, 1:0

Динамо Р
Рига

1:0 – Смолин (Ураков) – 25:17 (5×5), 1:1 – Евпалов (Пуяц) – 28:16 (5×4), 2:1 – Столярів (Сергієнко, Григор’єв) – 38:31 (5×4), 3:1 – Паршин (Галузін) – 42:10 (5×4)

Кагарлицький продовжує тягти «Северсталь»

Череповчане в овертаймі здолали «Спартак» — 3:2. Що б команда Олександра Гулявцева робила без собственного лідера і капітана Дмитра Кагарлицького? Ось і цього разу саме Дмитро приніс «сталеварам» два очки, забивши в овертаймі у ворота Свенссона вже на 30-й секунді. Основний час матчу завершився бойовою нічиєю – 2:2. Зазначимо дисципліновану гру господарів: єдиний за тяни матч малий штраф у них заробив захисник Віталій Вишневський, який поїхав в третьому періоді. Червоно-білі програли в четвертий раз поспіль. Пора робити якісь висновки, третього сезону без потрапляння в плей-офф вболівальники столичної команди можуть їй не пробачити.

Северсталь
Череповець

3 : 2

1:0, 1:2, 0:0, 1:0

Спартак
Москва

1:0 – Вовченко (Гудачек, Стасенко) – 08:30 (5×5), 1:1 – Воронін (Лещенко) – 26:08 (5×5), 1:2 – Подшендялов (Аляев, Максвелл) – 32:16 (5×5), 2:2 – Чернов (Бумагін) – 36:31 (5×5), 3:2 – Кагарлицький (Чернов) – 60:30 (3×3)

Прорив Варнакова

Московське «Динамо» в серії буллітів виграло у «Ак Барса» — 3:2. Приголомшливий матч провів форвард москвичів Михайло Варнаков, який перейшов до строю «Динамо» саме з Казані. Залікувавши травму і повернувшись до складу, Михайло ніяк не міг забити. І ось счастье йому посміхнулася. Та як! Дубль у ворота колишньої команди і вирішальний булліт, дозволив колективу Володимира Воробйова набрати два очки і перервати серію з чотирьох поразок. У гостей все рівно навпаки. Їх переможна серія з чотирьох матчів закінчилася. Зазначимо бійку між Яковлєвим і Глінкіним, а також видалення Галієва до кінця зустрічі за удар ключкою між ніг Корягіна. В серії булітів Єременко виявився надійніше Гаріпова. «Привіт від Варнакова приймаємо», — заявив на прес-конференції головний тренер казанців Зинэтула Білялетдінов.

Динамо М
Москва

3 : 2

1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0

Ак Барс
Казань

1:0 – Варнаков (Хиетанен, Салмінен) – 19:37 (5×4), 1:1 – Токранов (Ткачов) – 22:18 (5×4), 2:1 – Варнаков (Рилов, Кутейкин) – 28:29 (5×5), 2:2 – Марков (Сікач, Яруллин) – 36:52 (5×4), 3:2 – Варнаков – 65:00 ( ПБ)

«Сочі» створив сенсацію

СКА на своєму льоду поступився ХК «Сочі» (2:3) та перервав свою серію перемог на позначці 20 матчів. Команда Сергія Зубова створила сенсацію, немного хто очікував від неї такої прудкості, ще й у гостях. Сочинцы довгий час вели 2:1, але Войнов не дозволив обитателям півдня набрати повноцінні три очки, перевівши гру в овертайм. «Леопарди» дуже багато віддалялися, а от СКА майже не грав у меншості – всього одинешенек раз за всю зустріч, коли двома хвилинами був покараний Прохоркин. У додатковий час Koskinen засмутив Коллінз. Цей гол увійде в історію, пам’ятати про нього ще довго. Примітна перемога і для Зубова, адже він працював головним тренером «армійської» команди.

СКА
Санкт-Петербург

2 : 3

1:0, 0:2, 1:0, 0:1

ХК Сочі
Сочі

1:0 – Плотніков (Карпов, Гусєв) – 07:41 (5×4), 1:1 – Хохлів (о’делл) – 24:40 (5×5), 1:2 – Лапенков (Воробйов, Квіток) – 36:10 (5×5), 2:2 – Войнов – 51:21 (5×5), 2:3 – Коллінз (Уэллман, Шмельов) – 60:20 (3×3)

Ключ: championat.com