Гол, пас і вирішальне видалення. Дебют Кокарєва за «Металург»

4 : 3

1:0, 1:3, 2:0

Металург Мг
Магнітогорськ

1:0 – Полашек (Лапенков) – 19:59 (5×4), 1:1 – Мозякин (Кокарев, Пивцакин) – 23:02 (5×4), 1:2 – Кокарєв (Kovář, Игошев) – 25:44 (5×5), 1:3 – Осала (Еллісон, Денисов) – 28:45 (5×4), 2:3 – Хомицький (Падакін) – 36:07 (5×5), 3:3 – Квіток (Уэллман, Лапенков) – 58:45 (6×4), 4:3 – Ларичев (о’делл) – 59:45 (5×5)

Після перемоги в Уфі магнітогорці вирушили в Сочі, де їм належало завершити виїзну серію, складалася з чотирьох матчів. За два дні до гри сделалось відомо, що канадський захисник Кріс Лі, який не зумів закріпитися в «Лос-Анджелесі», повернувся в «Магнітку». А в п’ятницю її строй поповнив . У матчі, що відбувся на берегах Чорного моря, прийняв удел тільки колишній нападник московського «Динамо».

Перший період протікав досить спокійно. Команди не підривали темп гри, а на льоду була рівна боротьба. Стартова двадцятихвилинка цілком могла б завершитися з нулями на табло, якби не Адам Полашек. Господарі наприкінці періоду отримали чисельну перевагу, і на останній секунді чеський захисник зробив помилковий замах, прибравши цим спритним рухом опонента, а потім проколотив Кошечкіна.

Сочинцы пішли на перерву з хорошим настроєм, але незабаром після виходу на лід воно швидко зіпсувалося. Спочатку Мозякин своїм точним кидком зрівняв рахунок, а передачу йому віддав не хто інший, як Кокарев. А незабаром і сам новачок магнитогорцев відзначився. Денис поборовся за шайбу у колі вкидання, виграв її і кидком з пятерней вивів свою команду вперед. Остаточно в скрутне становище підопічних Сергія Зубова поставив Оскар Осала, закинувши третю шайбу «Металурга». Ситуація була нелегкою, але вдали не безвихідною, як це показали дальші події. Ще до кінця другого періоду Вадим Хомицький скоротив відставання в рахунку.

В цьому сезоні команди вже зустрічалися між собою. В тому матчі сочинцы, програючи 0:3, змогли зрівняти рахунок. Истина, в кінцевому підсумку вони програли. До чого це ми? А до того, що у звітній зустрічі «леопардам» вдалося не тільки відігратися, а й вирвати перемогу. За хвилину і п’ятнадцять секунд до кінця третього періоду Олексій Цвєтков кинув з середньої дистанції по воротах Кошечкіна, і цей постріл сделавшись для Василя чарівним. Тренери «Металурга» тут же взяли відеоперегляд, але судді скасовувати гол не сделались. А рівно через 60 секунд Іван Ларичев приніс перемогу господарям. Падакін увійшов у пояс, але його там зустрів Осала. Відскочившу підхопив шайбу о’делл. Він пройшов по лівому флангу і віддав пас на п’ятак, куди набігав Ларичев. Іван був убивчо точним. Цей момент також не обійшовся без видеоразбора, але гол залишився в силі. 4:3 — «Сочі» здобув вольову перемогу над фіналістом минулого розіграшу Кубка Гагаріна і піднявся на шосту сходинку у Західній конференції.

Ви можете подивитися це відео на офіційному сайті КХЛ.

Патрік Торесен може повернутися в СКА

СКА проявляє інтерес до Патріку Торесену, повідомляє норвезьке видання VG. Форвард в даний час є гравцем норвезького клубу «Сторхамар», проте в його контракті є пункт, за яким він може перебежать в іншу команду в грудні.

33-річний Торесен виступав за СКА з 2011 по 2015 рік і допоміг команді завоювати Кубок Гагаріна в 2015-м. Також норвежець вигравав головний трофей КХЛ з «Салаватом Юлаєвим». У лізі він провів 390 матчів і набрав 365 (144+221) очок.

В сезоні 2015/16 грав за шведський «Юргорден», наступного року – за швейцарський «Цюріх», а в цьому році є капітаном «Сторхамара» і набрав 17 (6+11) очок в 15 іграх.

Найгучніший обмін сезону. Хто виграв: ЦСКА, «Салават» або «Магнітка»?
Бурдасов поїхав до Уфи, Кокарев – Магнітогорськ, а ЦСКА скоротив платіжну відомість.
Масова бійка в МХЛ

В кінцівці матчу регулярного чемпіонату КХЛ між «Куньлунь Ред Престарел Юніор» та «Тайфуном» сталася масова бійка за участю 10 хокеїстів, за підсумками якої було виписано 252 хвилини штрафу. Всього за матч обидві команди набрали 304 хвилини. Зустріч завершилася перемогою «Тайфуну» з рахунком 4:0.

На 59-й хвилині гравець «Тайфуну» Микита Кочергін отримав дві хвилини за удар коліном, п’ять — за бійку, а також дисциплінарний штраф до кінця гри. Його партнери Павло Ткачков, Максим Різців, Гліб Зайців і Данило Купців отримали по «5+20».

У складі «Куньлуня» за бійку до кінці гри були видалені Янь Жуйнань, Райан Риггз, Цзо Жуньчэн, Гуо Цзянин і Си Ханьвэнь.

Відео бійки можна подивитися на Youtube.

Бурдасов — про хокей «Салавата»: він більш розумний і сучасний

Нападник «Салават Юлаєв» поділився враженнями від перших тренувань в уфимському клубі.

«Добре хлопці прийняли. Трохи важко фізично. Але, я размышляю, ще пару днів і все гаразд буде. Зараз катаюся в ланці з Умарком і Зубовим. Чекав переходу? Звичайно, очікував, що все до цього йшло з початку сезону. Щасливий, що вибрав Уфи.

Я дивився з початку сезону хокей, який демонструє „Салават Юлаєв“. Десь чогось не вистачає, але я размышляю, це все можна виправити. Ще є час до плей-офф. Сам хокей мені симпатизує, більш сучасний і розумний», — цитує Бурдасова офіційний сайт команди.

Хокейне спільнота «Чемпіонату» в соціальній мережі «Вконтакте»

Ключ: championat.com