Події дня НХЛ: Василевський і Кучеров повторили рекорди преданий «Тампи»
А ще один росіянин з «Лайтнінг» вирішив побитися.

27 жовтня 2017, п’ятниця. 09:30
Хокей

Дадонов розійшовся!

Спровокував бійку Манту захисник Михайло Сергачев, моментально завалений суперником на лід. У свою чергу Микита Кучеров (1+1) обнаружив себе в ролі відмінного бомбардира і став першою зіркою зустрічі. До вражаючій грі росіянина всі вже починають звикати. На цей раз Микита не тільки заколачивав, але і видав гольовий пас Стэмкосу. Взагалі ж трійка «Тампи» Кучеров – Намісників – Стэмкос набрала 51 очко за 11 ігор. Розкішний показник. У Кучерова вже 12 голів в «регулярці» і лідерство в гонці снайперів. Микита продовжив результативну серію до 11 матчів, повторивши рекорд «Тампи». У сезоні-2009/10 канадський нападник «Лайтнінг» Мартін Сан-Луї також набирав очки в 11 стартових матчах сезону.

Відео можна подивитися в офіційному «твіттері» НХЛ.

Глендейл

1:0 – Крайдер (Цуккарелло, Зибанеджад) – 08:01 (5×5), 2:0 – Бучневич (Макдона, Рсз) – 15:57 (5×5), 2:1 – Дюклер (Дворак, Голігоскі) – 25:13 (5×5), 3:1 – Грабнер (Рсз) – 25:59 (5×5), 4:1 – Бучневич (Рсз) – 33:56 (5×5), 4:2 – Келлер (Екман-Ларссон, Будинок) – 43:52 (5×4), 5:2 – Грабнер – 59:24 (en)

«Рейнджерс» виграли у «Арізони» — 5:2. Канадський нападник господарів Рік Неш провів 1000-й матч за кар’єру в НХЛ. Той самий Неш, який так вдало для росіян викинув шайбу в овертаймі фіналу ЧС-2008, і Ілля Ковальчук в більшості приніс Росії довгоочікуваний титул. Звернув на себе увагу в команді Олена Віньо і Павло Бучневич, який оформив свій перший дубль у НХЛ. Видать, що він все більше звикає до реалій ліги, та й тренер починає йому довіряти. Він закінчив матч з показником корисності «+3». Ця поразка сделалась для «Арізони» 10-м поспіль зі старту сезону. «Рейнджерс» здобули третю перемогу в чемпіонаті при восьми поразках. Справи у обох команд не йдуть, а у «койотів» взагалі повний крах. Дивно, що Ріка Токкета ще не звільнили.

Радулова поставили в третю ланку, але Олександр прокинувся!

Даллас

1:0 – Макдэвид (Строум, Драйзайтль) – 10:31 (5×5), 1:1 – Бенн (А. Радулов, Хем’юс) – 11:34 (5×5), 2:1 – Маруна (Нурс, Драйзайтль) – 19:35 (5×5), 2:2 – А. Радулов (Сегін, Шор) – 22:58 (5×4), 3:2 – Ньюджент-Хопкінс (Рассел, Лучич) – 33:46 (5×5), 3:3 – Бенн (А. Радулов, Клингберг) – 36:19 (5×4), 3:4 – Линделль (Спецца, Хем’юс) – 50:25 (5×4), 4:4 – Ньюджент-Хопкінс (Лучич) – 52:16 (5×5), 5:4 – Беннінг (Драйзайтль, Нурс) – 57:33 (5×5)

Багато розмов про невдалу гру Олександра Радулова за «Даллас». Росіянин почав сезон у першій трійці з Колоченном і Сегином, а тепер Кен Хічкок перевів його в третю ланку «Старз» до Девину Шору і Маттіасу Янмарку. У цій трійці Радулов закінчував попередню зустріч з «Колорадо Евеланш», і тоді це було номінально четверте ланка штурмы техасців. Крім гола «Арізоні» у порожні ворота, Олександру було чим похвалитися. І ось нарешті дочекалися. Відразу три бали за результативність в грі з «Едмонтон». По ходу першого періоду росіянин асистував Джеймі Бенну, а в другій двадцятихвилинці відзначився сам, забивши в більшості під поперечину. Истина, не обійшлося без курйозу. Захисник «нафтовиків» Беннінг вразив ворота «Старз» після рикошету від Радулова, встановивши остаточний рахунок – 5:4 на користь «Едмонтона». Російський форвард «Ойлерс» Антон Слепышев отримав трохи більше 7 хвилин ігрового часу і не відзначився результативними діями.

Радулов винен? Це був найкращий матч росіянина за «Даллас» до 58-ї хвилини
Відео з участю росіян в черговий ігровий день НХЛ: дублі Дадонова і Бучневича, 12-й гол Кучерова, бійка Сергачова і 3 очки Радулова.

Відео можна подивитися в офіційному «твіттері» «Далласа».

Перший гол Кузнєцова не врятував «Вашингтон»

Вашингтон

1:0 – Ванек (Ганьє, Бурмистрів) – 12:53 (5×5), 2:0 – Хорват (Берча, Бісер) – 15:03 (5×4), 3:0 – Гранлунд (Дорсетт) – 18:43 (5×5), 4:0 – Берча (Пульо, Бісер) – 29:41 (5×4), 5:0 – Дорсетт (Саттер, Танев) – 35:00 (5×5), 5:1 – Кузнєцов (Овечкін, Карлсон) – 35:17 (5×5), 6:1 – Берча (Хорват, Бісер) – 50:29 (5×4), 6:2 – Стівенсон (Бігл, Боуї) – 57:52 (5×5)

Продовжує серйозно лихоманити «Вашингтон». Команда Баррі Тротца зазнала розгромної поразки у Ванкувері – 2:6. За п’ять хвилин до другої перерви російський нападаючий «Вашингтона» Євген Кузнєцов закинув свою першу шайбу в сезоні після передач Олександра Овечкіна і Джона Карлсона. Однак навряд чи Євген залишився задоволений, так як в обороні «столичні» провалилися, так і Брейден Холтбі провів у воротах вдали не найкращий матч. По ходу зустрічі канадця замінили на Грубауэра. Всі троє росіян у складі «Кепіталз» — Орлов, Овечкін і Кузнєцов – закінчили матч з негативним коефіцієнтом корисності «-1». «Кенакс» досягли четвертої перемоги поспіль.

Відео можна подивитися на офіційному сайті НХЛ.

Ключ: championat.com