ПОДЕЛИТЬСЯ

Текст: Владислав Уткін

Радулов винен? Це був найкращий матч росіянина за «Даллас» до 58-ї хвилини
Відео з участю росіян в черговий ігровий день НХЛ: дублі Дадонова і Бучневича, 12-й гол Кучерова, бійка Сергачова і 3 очки Радулова.

27 жовтня 2017, п’ятниця. 06:55
Хокей

12-й гол Микити Кучерова

Нападник «Тампа-Бей Лайтнінг» забив гол у ворота «Детройт Ред Уінгз» у матчі регулярного чемпіонату НХЛ. Ця шайба сделалась для росіянина вже 12-й у сезоні. Таким чином, Микита набирає очки вже 11 матчів поспіль, починаючи зі старту сезону, що є повторенням клубного рекорду «Тампи». У сезоні-2009/10 канадський нападник «Лайтнінг» Мартін Сан-Луї також набирав очки в 11 стартових матчах сезону поспіль.

Відео можна подивитися в офіційному «твіттері» «Тампи-Бей».

Перший дубль Бучневича в НХЛ

Нападник «Нью-Йорк Рейнджерс» закинув дві шайби у ворота «Арізони». В обох випадках не обійшлося без помилки воротаря суперника. Для Бучневича це перший дубль за кар’єру в НХЛ.

Вологодські зірки «запалять» на Бродвеї? Куди можуть обміняти Шипачева в НХЛ
Обміняти гравця з контрактом $ 4,5 млн на рік, звичайно, важко. Але можна.

Відео можна подивитися на офіційному сайті НХЛ.

Бійка за участю Михайла Сергачова

У иному періоді матчу регулярного чемпіонату НХЛ між «Тампа-Бей Лайтнінг» і «Детройт Ред Уінгз» відбувся бій захисника «блискавок» Михайла Сергачова і нападника «червоних крил» Ентоні Манта. Росіянин штовхнув суперника ключкою в горбу, після чого той розвернувся і провів серію ударів, заваливши Сергачова на лід. Гравці отримали по дві хвилини штрафу.

Відео можна подивитися в «твіттері» NHL news.

Дві шайби Дадонова

Нападник «Флориди Пантерс» оформив перший гольовий дубль після повернення в НХЛ. У першому випадку росіянин скористався передачею Олександра Баркова, а в иному завдав класний кидок з середньої дистанції.

Три очки Радулова

Нападник «Даллас Старз» у матчі регулярного чемпіонату НХЛ з «Едмонтон Ойлерс» набрав три бали за результативність. По ходу першого періоду росіянин асистував Джеймі Бенну, а в другій двадцятихвилинці відзначився сам, закинув товарищу шайбу в сезоні. В кінці другого періоду Радулов знову допоміг відзначитися Бенну.

Хічкок: не всі вносять лепта, «Даллас» тягне пара людей

Відео можна подивитися в офіційному «твіттері» «Далласа».

Невдалий рикошет від Радулова

Але «Даллас» все одно програв — 4:5, а переможний гол «Едмонтон» забив на 58-й хвилині після рикошету від Радулова.

Перший гол Кузнєцова в сезоні

Нападник «Вашингтон Кепіталз» Євген Кузнєцов закинув свою першу шайбу в сезоні. У матчі регулярного чемпіонату НХЛ з «Ванкувер Кенакс» росіянин відзначився у иному періоді, зробивши рахунок 1:5. У попередніх дев’яти іграх на його рахунку 12 результативних передач, він є третім асистентом ліги.

Ключ: championat.com