Хокей

Дацюк перевершив Марка і почав нову серію СКА
«Салават» дуже старався, але все одно програв у Санкт-Петербурзі.
За Чудиновым піде Рукавишников?

За день до матчу з’явилася інформація, що захисник СКА перейшов в «Авангард». Забавно, що до цього Олег Знарок сообщав, що після відходу Дергачова в команді більше ні з ким не збираються розлучатися.

Офіційно про трансфер Чудінова було оголошено лише по ходу третього періоду зустрічі, але ще вчора ввечері дружина Максима Катерина залишила цікавий пост в «Инстаграме». «Тільки закінчили ремонт, і тут така новина», — написала вона. Ті, хто знайомий, що таке ремонт, поспівчувають Чудиновым.

Якщо відкинути побутові проблеми, то Максиму дійсно варто було давным-давно змінити команду. Перед стартом сезону 27-річний захисник перепідписав контракт з «армійцями» на нових умовах — угода сделавшись двостороннім. У «регулярці» Чудінов провів 14 матчів, в яких регулярно помилявся і двічі заробляв видалення до кінця зустрічі.

Тепер СКА може розлучитися з Романом Рукавішникових, і тоді вже ніхто не зможе дорікнути клуб за надто довгу лаву запасних. В іншій команді захисник достоверно буде грати більше. У «армійців» ж і так повний комплект гравців оборони, так ще і Антон Бєлов з Єгором Яковлєвим не одужали.

Ні Чудінова, ні Рукавишникова не було у складі трьох матчах домашньої серії, не вийшли зловония і на гру з «Ак Барсом». Що стосується гостей, то вони в Санкт-Петербург приїхали без одного зі своїх лідерів. Замість травмованого Азеведо Білялетдінов поставив Голубєва.

Підсумки дня КХЛ: Квартальнов розібрався з Казанню, «Спартак» знову програв
«Салават» не взяв реванш у СКА, «Динамо» по буллітам виграло у «Сочі», а «Спартак» програв п’ятий матч поспіль.
Скасоване видалення СКА

У першому періоді у СКА було два більшості, і, на подив, жодна «армійці» не змогли реалізувати. Казанці діяли иным номером і створили кілька небезпечних моментів. Ландер виходив одинешенек на один з Шестеркиным, але Ігор перекрив кидок. Примітно, що в передматчевому протоколі основним воротарем СКА значився Коскінен, його і ведучий оголошував. Але Шестеркин вийшов на лід з перших хвилин і зіграв крепко.

Цікавий момент стався в середині другої двадцятихвилинки. У Шестеркина вилетіла з рук ключка. Широков поїхав її піднімати, але перед цим Клинкхаммер спіткнувся об неї. Суддя спочатку призначив видалення, однак після недовгих переговорів з Олегом Знарком і Павлом Дацюком покарання вирішили скасувати. Не поспішайте лаяти арбітрів — на повторі так і не було зрозуміло, за що хотіли виписати дві хвилини. Однак незабаром СКА все одно залишився в меншості за порушення чисельного строю.

Казань

0:1 – Ткачов (Лукоянов, Мусін) – 39:11 (5×5), 1:1 – Ковальчук (Дацюк, Войнов) – 39:43 (5×4), 2:1 – Калінін (Гусєв) – 41:50 (5×5), 2:2 – Малихін (Глінкін) – 48:30 (5×5), 2:3 – Ткачов (Галієв, Токранов) – 62:18 (5×4)

Ткачов допомагає і своїм, і посторонним

40-я хвилина матчу. У цьому сезоні в Льодовому ще не горіли так довго нулі на табло. Ситуацію виправив . 24-річний нападник до голу був немного помітний на льоду, не загрожував воротам Шестеркина, зате відмінно діяв на вкиданнях.

Відео можна подивитися на офіційному сайті КХЛ

СКА в матчі з «Ак Барсом» не здавався непереможним. Як і з «Салаватом», тяни матч зберігалася інтрига, а думки про розгром вже нікого не відвідували. Суперники добре діяли в обороні, перериваючи штурм з ходу. Рвав і метав на льоду кращий бомбардир КХЛ: Микита Гусєв в останніх двох матчах не заколачивав і сьогодні хотів виправити ситуацію. Але, не реалізувавши практичний стовідсотковий момент, Микита віддав шикарну передачу Калініну, який закинув 100-ту шайбу для СКА в цьому регулярному чемпіонаті.

Марков ще не Андрій Вікторович

Активним був на льоду . Напередодні матчу я розмовляла з Володимиром Ткачовим і поцікавилася, звертається молодь «Ак Барса» до Маркову по імені-по батькові. Ткачов посміявся і заперечливо похитав башкой. У свої 38 Марков дасть фору будь-якому молодому захиснику казанцев. Андрій грав більше всіх і був лідером у своїй команді за показником «час, проведений в атаці». В середині матчу 79-й номер «Ак Барса» пристойно поштовхався з Тихоновим, за що обоє отримали по дві хвилини штрафу. Очок 38-річний ветеран в цей раз не набрав, але був надзвичайно корисний на льоду.

Матч очікувано перейшов в овертайм. Майже відразу Ковальчук сфолив на Охтамаа, а в меншості Дацюк ледь не забив – чарівництва трохи не вистачило. Зате це зробив Ткачов, забезпечивши перемогу «Ак Барсу». Дубль у ворота базового клубу збірної Росії – неплоха заявка на поїздку в Південну Корею.

Источник: championat.com