ПОДЕЛИТЬСЯ

�адержка матчу Євроліги проти німецького «Бамберга» вплинула на якість гри баскетболістів ЦСКА, заявив захисник московської команди Віталій Фрідзон.

У п’ятницю в Москві ЦСКА переміг «Бамберг» з рахунком 81:72 у домашньому матчі 20-го туру регулярного чемпіонату Євроліги. Зустріч почалася на 15 хвилин пізніше запланованого часу з-за технічних неполадок.

Кращі фотографії ігри >>>

«Бувають, звичайно, такі моменти, раскалывай ігри затримуються. Це трохи вплинуло на нас. Напевно, втратили трохи емоції. Але обидві команди були в рівних умовах. Гра з «Бамбергом» вийшла в’язка, не надто видовищна. То фоли, то мажемо, втрачаємо м’яч — і так у обох команд. Головне було перемогти. Матч ми почали не дуже, але у другій чверті ми крепко почали грати, повели в рахунку. Клас нашої команди позначився у другій половині зустрічі з «Бамбергом», — произнёсши Фрідзон журналістам.

Источник: rsport.ru