ПОДЕЛИТЬСЯ

/p>

МОСКВА, 5 січ — РІА Новини. Швейцарець Невін Гальмарини і чешка Естер Ледецкая сделались переможцями змагань з паралельного гігантського слалому на етапі Кубка світу зі сноуборду, який протекать в австрійському Лакенхофе.

Гальмарини в суботу дістався до фіналу змагань, де переміг словенця Року Маргуча. Бронзовим призером сделавшись австрієць Олександр Пайер, обігнав у малому фіналі ще одного словенця Жана Кошира.

Кращий з росіян Андрій Соболєв дістався до 1/4 фіналу змагань, де поступився Гальмарини. Дмитро Сарсембаєв і Дмитро Логінов завершили боротьбу в 1/8 фіналу.

Ледецкая сделалась посіла перше місце у змаганнях серед жінок, випередивши у фіналі австрійку Юлію Дуймовиц. Росіянка Катерина Тудегешева поступилася в небольшому фіналі швейцарці Ладине Дженні і зупинилася за крок від «бронзи».

Ще одна росіянка Єлизавета Саліхова дійшла до 1/4 фіналу, а Олена Заварзіна, Мілена Бикова і Наталя Соболєва завершили боротьбу в 1/8 фіналу.

Ключ: rsport.ru