ПОДЕЛИТЬСЯ

�аскетболисты ЦСКА добре зупиняли гравців німецького «Бамберга» в захисті, заявив головний тренер московської команди Дімітріс Итудис.

У п’ятницю в Москві ЦСКА переміг «Бамберг» з рахунком 81:72 у домашньому матчі 20-го туру регулярного чемпіонату Євроліги.

«Ми продовжуємо збирати перемоги в нашому марафоні. Гра була не кращою, особливо в нападі. Ми не заколачивали легкі м’ячі, не дуже добре рухали м’яч. Ми погано стартували особливо в захисті, не використовували наші фоли так, як повинні були. Товарища чверть вийшла для нас краще, захищалися здорово. У четвертій чверті ми двічі йшли на «+18″, але дали супернику набирати легкі очки. В цілому, в захисті ми добре зупиняли суперника сьогодні і домоглися важливої перемоги», — произнёсши Итудис журналістам.

Источник: rsport.ru