ПОДЕЛИТЬСЯ

/p>

МОСКВА, 6 лютого — РІА Новини. «Уотфорд» здобув розгромну перемогу над «Челсі» у матчі 26-го туру англійської футбольної прем’єр-ліги.

Зустріч, що пройшла в понеділок в Уотфорді, завершилася з рахунком 4:1. У складі господарів голи забили Трой Діні (42-я хвилина, з пенальті), Дарував Янмат (84-я), Жерар Деулофеу (88-я) і Роберто Перейра (90+1-я). У «Челсі» відзначився Кушан Азар (82-я). Гості з 30-ї хвилини грали вдесятьох після видалення Тьемуа Бакайоко, отримав дві жовтих картки протягом п’яти хвилин.

Для «Челсі» це товарища поразка поспіль у чемпіонаті Англії. У 25-му турі «сині» на своєму полі програли «Борнмута» з рахунком 0:3.

«Челсі» з 50 очками займає четверте місце в прем’єр-лізі. «Уотфорд» з 30 балами йде на 11-й сходинці.

Ключ: rsport.ru