ПОДЕЛИТЬСЯ

Вашій увазі розклад і результати матчів чоловічої сітки Australian Open 2018.

, або : 22 624 000 доларів
Роджер Федерер (Швейцарія)
: Олександр Долгополов (основна сітка), Сергій Стаховський (кваліфікація)

Дивись також розклад і результати матчів жіночої сітки турніру Australian Open.

Фінал

28.01 (10:30) Марін Чіліч (Хорватія, 6) – Роджер Федерер (Швейцарія, 2)

Півфінал

– Кайл Едмунд (Велика Британія) 6:2, 7:6 (4), 6:2
Чхун Хен (Південна Корея) – 1:6, 2:5 – відмова Хен

Чвертьфінал

Григор Димитров (Болгарія, 3) – 4:6, 6:3, 3:6, 4:6
Рафаель Надаль (Іспанія, 1) – 6:3, 3:6, 7:6 (5), 2:6, 0:2 – відмова Надаль (пошкодження ноги)

Томаш Бердих (Чехія, 19) – 6:7(1), 3:6, 4:6
Теніс Сандгрен (США) – 4:6, 6:7(5), 3:6

Четвертий коло

Пабло Карреньо-Буст (Іспанія, 10) – 7:6 (2), 3:6, 6:7 (0), 6:7 (3)
– Дієго Шварцман (Аргентина, 24) 6:3, 6:7 (4), 6:3, 6:3
– Андреас Сеппі (Італія) 6:7 (4), 7:5, 6:2, 6:3
– Нік Кирьос (Австралія, 17) 7:6 (3), 7:6 (4), 4:6, 7:6 (4)

Фабіо Фоньїні (Італія, 25) – 1:6, 4:6, 4:6
Мартон Фучович (Угорщина) – 4:6, 6:7 (3), 2:6
Домінік Тім (Австрія, 5) – 2:6, 6:4, 6:7 (4), 7:6 (7), 3:6
Новак Джокович (Сербія, 14) – 6:7 (4), 5:7, 6:7 (3)

Третє коло

– Ніколоз Басілашвілі (Грузія) 7:6 (0), 3:6, 4:6, 6:0, 7:5
– Жиль Мюллер (Люксембург, 23) 7:6 (4), 4:6, 7:5, 7:5
– Іво Карлович (Хорватія) 6:3, 7:6(4), 6:7 (3), 6:7 (5), 9:7
– Андрій Рубльов (Росія, 30) 6:3, 4:6, 6:4, 6:4
– Олександр Долгополов (Україна) 6:7 (1), 6:2, 6:3, 6:3
Райан Харрісон (США) – 6:7 (4), 3:6, 6:7 (4)
– Жо-Вільфред Цонга (Франція, 15) 7:6 (5), 4:6, 7:6 (6), 7:6 (5)
– Дамір Джумхур (Боснія і Герцеговина, 28) 6:1, 6:3, 6:1

Томаш Бердих (Чехія, 19) – 6:3, 6:3, 6:2
– Адріан Маннарино (Франція, 26) 6:4, 6:2, 7:5
20.01 (12:00) Рішар Гаске (Франція, 29) – 2:6, 5:7, 4:6
– Альберт Рамос-Виньолас (Іспанія, 21) 6:2, 6:3, 6:3
Жюльєн Беннето (Франція) – 6:3, 2:6, 1:6, 6:4, 3:6
– Ніколас Кікер (Аргентина) 6:3, 6:3, 6:2
Максиміліан Мартерер (Німеччина) -7:5, 3:6, 5:7, 6:7 (5)
– Олександр Звєрєв (Німеччина, 4) 5:7, 7:6 (3), 2:6, 6:3, 6:0

Товарище коло

– Лукаш Лацко (Словаччина) 6:2, 7:5, 1:6, 7:5
Тім Смичок (США, WC) – 4:6, 2:6, 6:7 (2)
– Денис Кудла (США, Q) 6:7 (6), 3:6, 6:3, 6:2, 6:3
Сем Куеррі (США, 13) – 4:6, 6:7 (6), 6:4, 2:6
– Гаель Монфіс (Франція) 4:6, 6:3, 6:1, 6:3
Карен Хачанов (Росія) – 4:6, 6:7 (4), 7:6 (0), 4:6
Іржі Весели (Чехія) – 3:6, 6:7 (4), 7:5, 3:6
– Гільєрмо Гарсія-Лопес (Іспанія) 6:3, 2:6, 6:2, 6:3
Євген Донской (Росія) – 6:2, 3:6, 4:6, 1:6
– Данило Медведєв (Росія) 7:6 (4), 6:1, 6:1
Давид Гоффен (Бельгія, 7) – 6:1, 6:7 (5), 1:6, 6:7 (4)
Петер Гоевчик (Німеччина) – 1:6, 3:6, 6:4, 3:6
– Лоренцо Сонего (Італія, Q) 6:2, 6:2, 6:3
Фернандо Вердаско (Іспанія) – 4:6, 6:4, 6:7 (5), 6:3, 3:6
– Стен Ваврінка (Швейцарія, 9) 6:2, 6:1, 6:4
Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) – 4:6, 4:6, 6:7 (4)

Йосіхіто Нісіока (Японія, SR) – 1:6, 3:6, 4:6
– Жиль Сімон (Франція) 6:2, 3:0 – відмова Симон
– Рубен Бемельманс (Бельгія, Q) 7:5, 6:1, 6:3
Мальок Жазірі (Туніс) – 5:7, 4:6, 7:6 (5), 6:3, 2:6
– Денис Істомін (Узбекистан) 6:2, 6:2, 6:4
Денис Шаповалов (Канада) – 6:3, 3:6, 6:1, 4:7 (4), 5:7
– Юїті Сугита (Японія) 7:6(3), 6:7 (3), 7:5, 4:6, 12:10
Жоау Соуза (Португалія) – 1:6, 5:7, 2:6
– Леонардо Майєр (Аргентина) 6:3, 6:4, 7:6 (4)
Пабло Куевас (Уругвай, 31) – 4:6, 6:7 (5), 4:6
Джон Миллман (Австралія, SR) – 5:7, 6:3, 4:6, 1:6
– Каспер Рууд (Норвегія, Q) 6:4, 6:2, 6:3
Маркос Багдатіс (Кіпр, LD) – 4:6, 7:6 (5), 4:6, 2:6
– Віктор Троїцькі (Сербія) 7:5, 6:4, 7:6 (2)
– Маккензі Макдональд (США, Q) 4:6, 6:2, 6:4, 0:6, 8:6
– Меттью Ебден (Австралія) 7:6 (0), 6:3, 6:4

Перше коло

– Михайло Южний (Росія) 7:6 (7), 6:3, 7:5
Кевін Андерсон (ПАР, 11) – 7:6 (4), 3:6, 6:3, 3:6, 4:6
Олександр Долгополов (Україна) – Андреас Хайдер-Маурер (Австрія, SR) 7:6 (3), 6:3, 6:4
Дуді Присела (Ізраїль) – 3:6, 7:5, 6:3, 5:7, 2:6
– Джейсон Каблер (Австралія, WC) 7:5, 4:6, 7:5, 6:1
П’єр-Південь Эрбер (Франція) – 2:6, 1:6, 7:5, 6:7 (3)
– Джон Існер (США, 16) 6:4, 3:6, 6:3, 6:3
– Корентен Муте (Франція, WC) 3:6, 6:4, 6:2, 6:2
Давид Феррер (Іспанія) – 5:7, 7:6 (6), 2:6, 7:6 (6), 2:6
– Алекс Болт (Австралія, WC) 6:7 (2), 4:6, 6:2, 6:3, 6:4
Федеріко Дельбонис (Аргентина) – 5:7, 4:6, 3:6
Філіп Кольшрайбер (Німеччина, 27) – 3:6, 6:2, 0:6, 6:1, 2:6
– Душан Лайович (Сербія) 2:6, 6:3, 5:7, 6:4, 11:9
Вашека Поспішил (Канада, Q) – 2:6, 2:6, 6:4, 6:7 (5)
Стефанос Циципас (Греція) – 1:6, 3:6, 6:7 (5)
– Денніс Новак (Австрія, Q) 6:3, 6:2, 6:1
Паоло Лоренці (Італія) – 6:3, 6:2, 6:7 (5), 2:6, 4:6
– Борна Чорич (Хорватія) 7:5, 6:4, 6:1
– Маріуш Збирав (Румунія) 7:5, 6:4, 6:3
Геральд Мельцер (Австрія) – 3:6, 4:6, 6:2, 3:6
– Юкі Бхамбри (Індія, Q) 7:6 (4), 6:4, 6:3
– Ласло Джере (Сербія) 7:6 (3), 6:3, 7:6 (2)
Сальваторе Карузо (Італія, Q) – 7:6 (2), 6:3, 3:6, 5:7, 3:6
– Кентен Аліс (Франція, Q) 6:3, 3:6, 6:7 (5), 7:5, 11:9
– Люка Пуї (Франція, 18) 6:4, 6:4, 6:7 (4), 7:6(6)
– Еліас Міри (Швеція, Q) 6:4, 6:3, 4:6, 6:1
Дастін Браун (Німеччина, Q) – 4:6, 3:6, 6:4, 7:6 (4), 1:6
– Джек Сік (США, 8) 6:1, 7:6 (4), 5:7, 6:3
Ніколас Джарри (Чилі) – 2:6, 6:7 (1), 3:6
Кевін Кінг (США, Q) – 4:6, 4:6, 1:6
– Рожеріу Дутрів да Сілва (Бразилія) 6:1, 6:2, 6:4
– Віктор Естрелья-Бургос (Домініканська Республіка) 6:1, 6:1, 6:1

– Максимільян Мартерер (Німеччина) 6:0, 6:3, 6:4
– Мілош Раоніч (Канада, 22) 6:7 (5), 7:5, 6:4, 7:6 (4)
– Таро Деніел (Японія) 6:7 (6), 7:6 (0), 6:4, 6:1
Вацлав Шафранек (Чехія, Q) – 4:6, 3:6, 3:6
Роберто Баутіста-Агут (Іспанія, 20) – 1:6, 5:7, 5:7
– Джордан Томпсон (Австралія) 6:3, 6:1, 4:6, 3:6, 6:3
Маттео Берреттини (Італія, LL) – 4:6, 4:6, 4:6
Раду Албот (Молдова) – 2:6, 3:6, 6:4, 5:7
Томас Фаббьяно (Італія) – 1:6, 6:7 (5), 5:7
– Робін Хасе (Нідерланди) 6:3, 7:5, 6:7 (6), 7:5
– Фелисьяно Лопес (Іспанія) 6:3, 6:4, 6:2
Михайло Кукушкін (Казахстан) – 3:6, 3:6, 1:6
– Маттіас Бахингер (Німеччина, Q) 6:7 (3), 6:3, 6:2, 6:4
Річардас Беранкіс (Литва, SR) – 3:6, 4:6, 6:2, 6:7 (2)
Жеремі Шарді (Франція) – 4:6, 6:7 (2), 2:6
– Олексій Попырин (Австралія, WC) 6:3, 6:7 (14), 6:3, 6:3
Орасіо Себальос (Аргентина) – 4:6, 4:6, 5:7
– Хауме Мунар (Іспанія, Q) 6:3, 7:6 (5), 6:4
Джаред Доналдсон (США) – 2:6, 3:6, 4:6
Стів Джонсон (США) – 7:6 (5), 3:6, 6:7 (3), 2:6
– Блаж Кавчич (Словенія) 6:1, 6:4, 7:5
– Флоріан Майєр (Німеччина) 6:4, 6:4, 6:4
Квон Сон (Південна Корея, WC) -1:6, 2:6, 4:6
Танаси Коккинакис (Австралія, WC) – 2:6, 7:6 (6), 6:7 (8), 4:6
– Дональд Янг (США) 6:1, 6:2, 6:4
– Петер Поланскі (Канада, LL) 7:6 (3), 7:6 (2), 6:4
– Гідо Пелья (Аргентина) 6:4, 6:4, 6:4
Міша Звєрєв (Німеччина, 32) – 2:6, 1:4 – відмова Звєрєв
– Бенуа Пер (Франція) 6:0, 6:7 (4), 6:1, 6:4
– Алекс де Мінор (Австралія, WC) 6:3, 3:6, 6:0, 6:1
Аляж Бедене (Словенія) – 3:6, 4:6, 3:6
Френсіс Тиафо (США) – 3:6, 4:6, 3:6

Фінали

– Поланскі П. (Канада) 1:6, 6:3, 6:3
Кінг Д. (Барбадос) – 3:6, 4:6
Козлов С. (США) – 4:6, 6:3, 3:6
Колларини А. (Аргентина) – 6:7(5), 2:6
– Берреттини М. (Італія) 4:6, 6:3, 7:5
– Робер С. (Франція) 7:6(5), 6:7(7), 6:4
Моусли Б. (Австралія) – 5:7, 2:6
– Соеда Р. (Японія) 4:6, 6:2, 6:2
Сміт Дж. (Австралія) – 4:6, 6:7(6)
Фратанджело Б. (США) – 5:7, 1:6
– Гонсалес А. (Колумбія) 6:1, 6:4
– Чи Д. Х. (Південна Корея) 6:4, 6:4
– Томич Б. (Австралія) 6:1, 5:7(5), 6:4
Ескобедо Е. (США) – 2:6, 7:6(2), 1:6
Бурк М. (Франція) – 6:3, 6:7(5), 4:6
– Раманатан Р. (Індія) 6:4, 4:6, 6:4

Півфінали

Бублик А. (Казахстан) – 5:7, 0:6
Ватутін А. (Росія) – 3:6, 0:6
Гайо Ф. (Італія) – 3:6, 7:6 (4), 4:6
Гуркач Х. (Підлога) – 6:7 (5), 3:6
Колар З. (Чехія) – 1:6, 6:7 (2)
– Камке Т. (Німеччина) 6:2, 7:5
Маамун К.-М. (Єгипет) – 6:4, 2:6, 2:4 – відмова Маамун
Новіков Д. (США) – 7:6 (3), 3:6, 3:6
Норри К. (Великобританія) – 4:6, 2:6
– Новак Д. (Австрія) 7:6 (5), 4:6, 7:5
Уїттінгтон Е. (Австралія) -2:6, 3:6
Ханфманн Я. (Німеччина) – 6:4, 6:7 (2), 4:6
Ковалик Й. (Словаччина) – 2:6, 2:6
– Охеда Л. Н. (Іспанія) 5:7, 6:3, 6:4
– Травалья С. (Італія) 6:2, 6:2
У Ді (Китай) – 6:3, 4:6, 6:7 (16)

– Дакворт Дж. (Австралія) 6:4, 6:4
– Галович Ст. (Хорватія) 5:7, 6:3, 7:5
– Табернер К. (Іспанія) 6:0, 6:2
Гаррісон К. (США) – 2:6, 5:7
Крштин П. (Сербія) – 6:4, 3:6, 0:6
– Данцевич Ф. (Канада) 4:6, 7:6(8), 6:3
Підлогу Т. (США) – 0:6, 7:6(5), 6:7(4)
Попко Д. (Казахстан) – 5:7, 3:6
– Сафват М. (Єгипет) 6:3, 7:6(5)
– Пірош З. (Угорщина) 6:3, 6:4
Фріц Т. (США) – 6:7(3), 6:0, 4:6
Емері К. (Франція) – 3:6, 4:6
– Джанесси А. (Італія) 6:3, 6:2
– Гомбош Н. (Словаччина) 3:6, 6:3, 6:3
Поспішил Ст. (Канада) – 6:1, 6:7 (5), 5:7
Сахаров Р. (Франція) – 4:6, 6:7 (10)

Чвертьфінали

Андреоцци Р. (Аргентина) – 3:6, 6:3, 3:6
– Олівейра Р. (Португалія) 6:3, 1:6, 6:3
Габашвілі Т. (Росія) – 3:6, 6:3, 3:6
Гуннесваран П. (Індія) – 6:4, 1:6, 2:6
Карбальес Баена Р. (Іспанія) – 3:6, 5:7
– Игнатик Ст. (Білорусь) 7:6 (2), 6:2
– Елліс Б. (Австралія) 7:6 (3), 4:6, 7:6 (3)
– Утияма Я. (Японія) 7:6 (5), 6:4
– Пеливо Ф. (Канада) 6:1, 6:7 (4), 6:4
– Келлі Д. (Австралія) 6:1, 7:6 (3)
– Оліво Р. (Аргентина) 7:6 (2), 6:2
Шеткич А. (Боснія і Герцеговина) – 2:6, 7:6 (5), 3:6
Броді Л. (Велика Британія) – 7:5, 3:6, 6:7 (5)
– Джанг Дж. (Тайвань) 6:1, 5:7, 6:2
Де Схеппер К. (Франція) – 2:6, 6:7 (2)
Івашка В. (Білорусь) – 4:6, 6:4, 6:7 (5)
– Полманс М. (Австралія) 6:2, 7:6 (3)
Лааксонен Х. (Швейцарія) – 4:6, 3:6
Матошевіч М. (Австралія) – 3:6, 6:7 (3)
Маю Н. (Франція) – 6:7 (4), 3:6
– Отто О. (Німеччина) 6:3, 7:6 (5)
– Ммо М. (США) 7:6 (2), 6:1
– Кінг Е. (США) 6:1, 7:6 (8)
Чеккинато М. (Італія) – 3:6, 6:7 (3)
Аревало М. (Сальвадор) – 2:6, 7:5, 5:7
– Башич М. (Боснія і Герцеговина) 7:6 (2), 6:2
Домінгеш Ж. (Португалія) – 6:7 (2), 4:6
Клан Б. (США) – 7:6 (6), 6:7 (3), 2:6
– Соуза Ж. (Бразилія) 6:7 (5), 6:2, 6:4
– Рубін Н. (США) 6:1, 6:0
– Арнабольди А. (Італія) 6:2, 6:4
– Ванни Л. (Італія) 7:6 (8), 3:6, 6:3
– Офнер С. (Австрія) 7:6 (5), 7:5
Стаховський С. (Україна) – 6:4, 6:7 (4), 3:6
Еліаш Р. (Португалія) – 2:6, 2:6
Ясика О. (Австралія) – 2:6, 4:6
Бркіч Т. (Боснія і Герцеговина) – 4:6, 5:7
– Шнур Б. (Канада) 1:6, 6:3, 6:4
Бейнс М. (Австралія) – 7:6 (5), 4:6, 6:7 (5)
– Опелка Р. (США) 7:6 (0), 7:6 (8)
Де Греф А. (Бельгія) – 6:3, 3:6, 4:6
– Илькель Д. (Туреччина) 6:2, 6:4
Милоевич Н. (Сербія) – 4:6, 7:6 (5), 4:6
Монтейру Ж. (Португалія) – 2:6, 6:4, 5:7
– Джустино Л. (Італія) 7:5, 7:6 (5)
Саркиссян А. (США) – 7:6 (5), 6:7 (4), 0:4 – відмова Саркиссян
– Лісовику Е. (Ізраїль) 7:6 (4), 6:4
– Грот С. (Австралія) 6:4, 3:6, 7:6 (3)
– Майчрзак К. (Польща) 7:5, 5:7, 7:5
– Менендес-Масейрас А. (Іспанія) 3:6, 7:6 (6), 6:3
– Нагал С. (Індія) 7:6 (5), 3:6, 6:3
Зспп Ю. (Естонія) – 4:6, 3:6
Кецманович М. (Сербія) -6:4, 6:7 (5), 4:6
Мійо Ст. (Франція) – 1:6, 3:6
Монтейро Т. (Бразилія) – 5:7, 3:6
Павласек А. (Чехія) – 6:3, 3:6, 6:7 (3)
– Ролу Б. (Словенія) 6:7 (3), 7:6 (2), 7:6 (5)
Трунгельити М. (Аргентина) – 2:6, 7:5, 6:7 (4)
Чжан Цзе (Китай) – 3:6, 6:3, 3:6
– Андухар П. (Іспанія) 6:2, 6:2
Баньис Ф. (Аргентина) – 6:4, 6:7 (7), 2:6
Іто Т. (Японія) – 6:4, 1:6, 4:6
Перселл М. (Австралія) – 4:6, 6:7 (4)
– Крюгер М. (США) 7:6 (4), 6:3

Ключ: sport.bigmir.net

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ