ПОДЕЛИТЬСЯ

Вашій увазі розклад і результати матчів чоловічої сітки Australian Open 2018.

, або , – перший у сезоні турнір Великого шолома, що проводиться в австралійському місті Мельбурн на кортах місцевого спортивного комплексу «Мельбурн Парк». Турнірна сітка розрахована на 128 учасників в одиночному розряді.

:15-28 січня
: 22 624 000 доларів
Роджер Федерер (Швейцарія)
: Олександр Долгополов (основна сітка), Сергій Стаховський (кваліфікація)

:

Півфінали

Бублик А. (Казахстан) – 5:7, 0:6
Ватутін А. (Росія) – 3:6, 0:6
Гайо Ф. (Італія) – 3:6, 7:6 (4), 4:6
Гуркач Х. (Підлога) – 6:7 (5), 3:6
Колар З. (Чехія) – 1:6, 6:7 (2)
– Камке Т. (Німеччина) 6:2, 7:5
Маамун К.-М. (Єгипет) – 6:4, 2:6, 2:4 – відмова Маамун
Новіков Д. (США) – 7:6 (3), 3:6, 3:6
Норри К. (Великобританія) – 4:6, 2:6
– Новак Д. (Австрія) 7:6 (5), 4:6, 7:5
Уїттінгтон Е. (Австралія) -2:6, 3:6
Ханфманн Я. (Німеччина) – 6:4, 6:7 (2), 4:6
Ковалик Й. (Словаччина) – 2:6, 2:6
– Охеда Л. Н. (Іспанія) 5:7, 6:3, 6:4
– Травалья С. (Італія) 6:2, 6:2
У Ді (Китай) – 6:3, 4:6, 6:7 (16)

Бахингер М. (Німеччина) – Дакворт Дж. (Австралія) 4:3 — перерваний
Бемельманс Р. (Бельгія) – Галович Ст. (Хорватія) 5:7, 6:3, 3:2 — перерваний
– Табернер К. (Іспанія) 6:0, 6:2
Гаррісон К. (США) – 2:6, 5:7
12.01 (08:00) Карузо С. (Італія) – Гомбош Н. (Словаччина)
Крштин П. (Сербія) – Галі К. (Франція) 6:4, 3:6, 0:4 — перерваний
Чи Д. Х. (Південна Корея) – Данцевич Ф. (Канада) 4:6, 6:6 — перерваний
12.01 (08:00) Пол Т. (США) – Томич Б. (Австралія)
12.01 (08:00) Попко Д. (Казахстан) – Рууд К. (Норвегія)
12.01 (08:00) Поспішил Ст. (Канада) – Наполітано С. (Італія)
12.01 (08:00) Цукрів Р. (Франція) – Раманатан Р. (Індія)
12.01 (08:00) Сонего Л. (Італія) – Сафват М. (Єгипет)
– Пірош З. (Угорщина) 6:3, 6:4
Фріц Т. (США) – Бурк М. (Франція) 2:4 перерваний
12.01 (08:00) Емері К. (Франція) – Гонсалес А. (Колумбія)
Ескобедо Е. (США) – Джанесси А. (Італія) 3:0 перерваний

Чвертьфінали

Андреоцци Р. (Аргентина) – Браун Д. (Німеччина) 3:6, 6:3, 3:6
Бублик А. (Казахстан) – Олівейра Р. (Португалія) 6:3, 1:6, 6:3
Габашвілі Т. (Росія) – Гуркач Х. (Польща) 3:6, 6:3, 3:6
Гуннесваран П. (Індія) – Камке Т. (Німеччина) 6:4, 1:6, 2:6
Карбальес Баена Р. (Іспанія) – Кудла Д. (США) 3:6, 5:7
Кінг К. (США) – Игнатик Ст. (Білорусь) 7:6 (2), 6:2
Козлов С. (США) – Елліс Б. (Австралія) 7:6 (3), 4:6, 7:6 (3)
Колар З. (Чехія) – Утияма Я. (Японія) 7:6 (5), 6:4
Норри К. (Великобританія) – Пеливо Ф. (Канада) 6:1, 6:7 (4), 6:4
У Ді (Китай) – Келлі Д. (Австралія) 6:1, 7:6 (3)
Шафранек Ст. (Чехія) – Оліво Р. (Аргентина) 7:6 (2), 6:2
Шеткич А. (Боснія і Герцеговина) – Сміт Дж. (Австралія) 2:6, 7:6 (5), 3:6
Броді Л. (Великобританія) – Берреттини М. (Італія) 7:5, 3:6, 6:7 (5)
Ватутін А. (Росія) – Джанг Дж. (Тайвань) 6:1, 5:7, 6:2
Де Схеппер К. (Франція) – Міри Е. (Швеція) 2:6, 6:7 (2)
Івашка В. (Білорусь) – Новак Д. (Австрія) 4:6, 6:4, 6:7 (5)
Кінг Д. (Барбадос) – Полманс М. (Австралія) 6:2, 7:6 (3)
Лааксонен Х. (Швейцарія) – Гайо Ф. (Італія) 4:6, 3:6
Матошевіч М. (Австралія) – Новіков Д. (США) 3:6, 6:7 (3)
Маю Н. (Франція) – Петрович Д. (Сербія) 6:7 (4), 3:6
Соеда Р. (Японія) – Отто О. (Німеччина) 6:3, 7:6 (5)
Уїттінгтон Е. (Австралія) – Ммо М. (США) 7:6 (2), 6:1
Ханфманн Я. (Німеччина) – Кінг Е. (США) 6:1, 7:6 (8)
Чеккинато М. (Італія) – Моусли Б. (Австралія) 3:6, 6:7 (3)
Аревало М. (Сальвадор) – Маамун К.-М. (Єгипет) 2:6, 7:5, 5:7
Гонсалес А. (Колумбія) – Башич М. (Боснія і Герцеговина) 7:6 (2), 6:2
Домінгеш Ж. (Португалія) – Поланскі П. (Кан) 6:7 (2), 4:6
Клан Б. (США) – Раманатан Р. (Індія) 7:6 (6), 6:7 (3), 2:6
Колларини А. (Аргентина) – Соуза Ж. (Бразилія) 6:7 (5), 6:2, 6:4
Макдональд М. (США) – Рубін Н. (США) 6:1, 6:0
Муньяр Х. (Іспанія) – Арнабольди А. (Італія) 6:2, 6:4
Охеда Л. Н. (Іспанія) – Ванні Л. (Італія) 7:6 (8), 3:6, 6:3
Робер С. (Франція) – Офнер С. (Австрія) 7:6 (5), 7:5
Стаховський С. (Україна) – Бахингер М. (Німеччина) 6:4, 6:7 (4), 3:6
Еліаш Р. (Португалія) – Ковалик Й. (Словаччина) 2:6, 2:6
Ясика О. (Австралія) – Дакворт Дж. (Австралія) 2:6, 4:6
Бркіч Т. (Боснія і Герцеговина) – Емері К. (Франція) 4:6, 5:7
Бхамбри Ю. (Індія) – Шнур Б. (Канада) 1:6, 6:3, 6:4
Бейнс М. (Австралія) – Гомбош Н. (Словаччина) 7:6 (5), 4:6, 6:7 (5)
Гаррісон К. (США) – Опелка Р. (США) 7:6 (0), 7:6 (8)
Де Греф А. (Бельгія) – Бурк М. (Франція) 6:3, 3:6, 4:6
Карузо С. (Італія) – Илькель Д. (Туреччина) 6:2, 6:4
Милоевич Н. (Сербія) – Травалья С. (Італія) 4:6, 7:6 (5), 4:6
Монтейру Ж. (Португалія) – Табернер К. (Іспанія) 2:6, 6:4, 5:7
Поспішил Ст. (Канада) – Джустино Л. (Італія) 7:5, 7:6 (5)
Саркиссян А. (США) – Наполітано С. (Італія) 7:6 (5), 6:7 (4), 0:4 – відмова Саркиссян
Сахаров Р. (Франція) – Лісовику Е. (Ізраїль) 7:6 (4), 6:4
Фріц Т. (США) – Грот С. (Австралія) 6:4, 3:6, 7:6 (3)
Бемельманс Р. (Бельгія) – Майчрзак К. (Польща) 7:5, 5:7, 7:5
Данцевич Ф. (Канада) – Менендес-Масейрас А. (Іспанія) 3:6, 7:6 (6), 6:3
Джанесси А. (Італія) – Нагал С. (Індія) 7:6 (5), 3:6, 6:3
Зспп Ю. (Естонія) – Сафват М. (Єгипет) 4:6, 3:6
Кецманович М. (Сербія) – Галович Ст. (Хорватія) 6:4, 6:7 (5), 4:6
Мійо Ст. (Франція) – Томич Б. (Авсвстралия) 1:6, 3:6
Монтейро Т. (Бразилія) – Сонего Л. (Італія) 5:7, 3:6
Павласек А. (Чехія) – Крштин П. (Сербія) 6:3, 3:6, 6:7 (3)
Підлогу Т. (США) – Ролу Б. (Словенія) 6:7 (3), 7:6 (2), 7:6 (5)
Трунгельити М. (Аргентина) – Галі К. (Франція) 2:6, 7:5, 6:7 (4)
Чжан Цзе (Китай) – Чи Д. Х. (Південна Корея) 3:6, 6:3, 3:6
Ескобедо Е. (США) – Андухар П. (Іспанія) 6:2, 6:2
Баньис Ф. (Аргентина) – Пірош З. (Угорщина) 6:4, 6:7 (7), 2:6
08:30 Іто Т. (Японія) – Рууд К. (Норвегія) 6:4, 1:6, 4:6
Перселл М. (Австралія) – Попко Д. (Казахстан) 4:6, 6:7 (4)
Фратанджело Б. (США) – Крюгер М. (США) 7:6 (4), 6:3

Ключ: sport.bigmir.net

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ