ПОДЕЛИТЬСЯ

Вашій увазі розклад і результати матчів жіночої сітки Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу.

, або , – перший у сезоні турнір Великого шолома, що проводиться в австралійському місті Мельбурн на кортах місцевого спортивного комплексу «Мельбурн Парк». Турнірна сітка розрахована на 128 учасників в одиночному розряді.

: 15-28 січня
: 22 624 000 доларів
: Серена Вільямс (США)
: Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Катерина Бондаренко і Катерина Козлова – основна сітка; Даяна Ястремська, Марта Костюк – кваліфікація.

:

Півфінали

Я. Ван (Китай) – 3:6, 4:6
Вікмайєр Я. (Бельгія) – 6:2, 5:7, 1:6
– Якупович Д. (Словенія) 6:3, 6:4
Лоттнер А. (Німеччина) – Блінкова А. (Росія) 7:5, 4:6, 3:2 — перерваний
Монова П. (Росія) – Фальконі В. (США) 2:6, 4:5 — перерваний
Батьківщина Е. (Росія) – 2:6, 2:6
12.01 (07:30) Бонавантюр В. (Бельгія) – Йорович В. (Сербія)
12.01 (07:30) Броуді Н. (Великобританія) – Схоофс Б. (Нідерланди)
12.01 (07:30) Дей К. (США) – Хан Сін-Юнь (Китай)
12.01 (07:30) Ковинич Д. (Чорногорія) – Коллінс Д. Р. (США)
12.01 (07:30) Костова Е. (Болгарія) – Аллертова Д. (Чехія)
12.01 (07:30) Фреш М. (Польща) – Жук С. (Росія)
12.01 (08:00) Абанда Ф. (Канада) – Шмидлова А.-К. (Словаччина)
12.01 (08:00) Барэ В. (Румунія) – Пера Б. (США)
12.01 (08:00) Голубич Ст. (Швейцарія) – Солер-Еспіноса С. (Іспанія)
12.01 (08:00) Долхайд К. (США) – Кузьмова Ст. (Словаччина)
12.01 (08:00) Иманиси М. (Японія) – Боузкова М. (Чехія)
12.01 (08:30) Калінська А. (Росія) – Бозерап Дж. (США)
12.01 (08:30) Керкхове Л. (Нідерланди) – Цидансек Т. (Словенія)
12.01 (09:00) Фегеле Ш. (Швейцарія) – Лапко Ст. (Білорусь)
12.01 (09:30) Дулгеру А. (Румунія) – Ястремська Д. (Україна)
12.01 (09:30) Лю Фанчжоу (Китай) – Крейчікова Б. (Чехія)
12.01 (09:30) Чжу Лін (Китай) – Грамматикопулу Ст. (Греція)
12.01 (09:30) Костюк М. (Україна) – Сегель Д. (Чилі)

Чвертьфінали

Брешіа Д. (Італія) – 5:7, 5:7
– Фон Дайхманн К. (Ліхтенштейн) 7:6 (4), 5:7, 6:3
– Хаас Б. (Австрія) 6:4, 6:3
Заневська М. (Бельгія) – 5:7, 7:6 (2), 2:6
– Бейнс Н. (Австралія) 6:3, 7:6 (4)
– Хромачева В. (Росія) 7:5, 6:3
– Мартинцова Т. (Чехія) 6:3, 6:0
Лу Ц. (Китай) – 6:7 (2), 3:6
Мухаммад Е. (США) – 1:6, 6:3, 5:7
– Шаріпова С. (Узбекистан) 6:3, 6:4
Чан Су Джон (Південна Корея) – 2:6, 3:6
Чжао К. (Канада) – 3:6, 0:6
Біррелл К. (Австралія) – 6:7 (4), 6:3, 3:6
– Вінчі Р. (Італія) 6:3, 6:2
– Паттерсон Т. (Австралія) 7:6 (1), 7:5
Бултер К. (велика Британія) – 4:6, 7:6 (1), 2:5 – відмова Бултер
– Тайхманн Ж. (Швейцарія) 6:4, 7:6 (5)
– Томич C. (Австралія) 7:5, 6:2
– Рос А. (Нідерланди) 6:3, 6:4
Като М. (Японія) – 4:6, 3:6
К’єза Д. (Італія) – 6:2, 6:7 (5), 3:6
– Івахненко Ст. (Росія) 6:3, 6:3
– Барбора Ш. (Чехія) 4:6, 7:6 (4), 6:4
Эрайдын Б. (Туреччина) – 1:6, 0:6
– Лу Цзя-Цзин (Китай) 6:4, 6:3
– Каратанчева С. (Болгарія) 7:5, 3:6, 7:5
Вікері С. (США) – 7:6 (2), 4:6, 3:6
– Столлар Ф. (Угорщина) 3:6, 7:6 (5), 6:1
– Перрен К. (Швейцарія) 5:7, 6:3, 7:6 (7)
Намигата Д. (Японія) – 3:6, 1:6
Одзаки Р. (Японія) – 7:5, 6:7 (6), 1:6
– Жоржес М. (Франція) 6:4, 3:6, 6:1
Торро-Флор М. (Іспанія) – 4:6, 4:6
Уоллас В. (Австралія) – 7:5, 3:6, 3:6
– Ходзуми Е. (Японія) 6:3, 6:3
Шнідер П. (Швейцарія) – 3:6, 6:7 (4)
Бюйюкакчай Ч. (Туреччина) – 4:6, 4:6
– Перес Е. (Австралія) 6:3, 4:6, 6:2
– Андрееску Б. (Канада) 6:1, 6:1
Каданцу А. (Румунія) – 3:6, 1:6
– Звонарьова Ст. (Росія) 6:2, 2:6, 6:0
Лоб Д. (США) – 6:3, 5:7, 3:6
– Петерсон Р. (Швеція) 5:7, 6:2, 6:4
Паоліні Я. (Італія) – 2:6, 1:6
Родіонова А. (Австралія) – 6:4, 3:6, 3:6
Сойлу В. (Туреччина) – 4:6, 2:6
– Чирико Л. (США) 6:2, 4:6, 6:4
– Дої М. (Японія) 6:3, 6:1

Ключ: sport.bigmir.net

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ