ПОДЕЛИТЬСЯ

Вашій увазі розклад і результати матчів жіночої сітки Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу.

, або , – перший у сезоні турнір Великого шолома, що проводиться в австралійському місті Мельбурн на кортах місцевого спортивного комплексу «Мельбурн Парк». Турнірна сітка розрахована на 128 учасників в одиночному розряді.

: 15-28 січня
: 19 646 000 доларів
: Серена Вільямс (США)
Українки на турнірі: Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Катерина Бондаренко і Катерина Козлова – основна сітка; Даяна Ястремська, Марта Костюк – кваліфікація.

:

Чвертьфінали

11.01 (01:00) Брешіа Д. (Італія) – Схоофс Б. (Нідерланди)
11.01 (01:00) Броуді Н. (Великобританія) – Фон Дайхманн К. (Ліхтенштейн)
11.01 (01:00) Я. Ван (Китай) – Хаас Б. (Австрія)
11.01 (01:00) Заневська М. (Бельгія) – Томова Ст. (Боогария)
11.01 (01:00) Ковинич Д. (Чорногорія) – Бейнс Н. (Австралія)
11.01 (01:00) Коллінс Д. Р. (США) – Хромачева В. (Росія)
11.01 (01:00) Кумхум Л. (Таїланд) – Мартинцова Т. (Чехія)
11.01 (01:00) Лу Ц. (Китай) – Еррані С. (Італія)
11.01 (01:00) Мухаммад Е. (США) – Костова Е. (Болгарія)
11.01 (01:00) Батьківщина Е. (Росія) – Шаріпова С. (Узбекистан)
11.01 (01:00) Чан Су Джон (Південна Корея) – Якупович Д. (Словенія)
11.01 (01:00) Чжао К. (Канада) – Аллертова Д. (Чехія)
11.01 (02:30) Біррелл К. (Австралія) – Хан Сін-Юнь (Китай)
11.01 (02:30) Блінкова А. (Росія) – Вінчі Р. (Італія)
11.01 (02:30) Бонавантюр В. (Бельгія) – Паттерсон Т. (Австралія)
11.01 (02:30) Бултер К. (Великобританія) – Дей К. (США)
11.01 (02:30) Вікмайєр Я. (Бельгія) – Тайхманн Ж. (Швейцарія)
11.01 (02:30) Жук С. (Росія) – Томич C. (Австралія)
11.01 (02:30) Йорович В. (Сербія) – Рус А. (Нідерланди)
11.01 (02:30) Като М. (Японія) – Фреш М. (Польща)
11.01 (02:30) К’єза Д. (Італія) – Лоттнер А. (Німеччина)
11.01 (02:30) Монова П. (Росія) – Івахненко Ст. (Росія)
11.01 (02:30) Хон П. (Австралія) – Барбора Ш. (Чехія)
11.01 (02:30) Эрайдын Б. (Туреччина) – Фальконі В. (США)
11.01 (04:00) Абанда Ф. (Канада) – Лу Цзя-Цзин (Китай)
11.01 (04:00) Барэ В. (Румунія) – Каратанчева С. (Болгарія)
11.01 (04:00) Вікері С. (США) – Керкхове Л. (Нідерланди)
11.01 (04:00) Голубич Ст. (Швейцарія) – Столлар Ф. (Угорщина)
11.01 (04:00) Долхайд К. (США) – Перрен К. (Швейцарія)
11.01 (04:00) Намигата Д. (Японія) – Боузкова М. (Чехія)
11.01 (04:00) Одзаки Р. (Японія) – Иманиси М. (Японія)
11.01 (04:00) Солер-Еспіноса С. (Іспанія) – Жоржес М. (Франція)
11.01 (04:00) Торро-Флор М. (Іспанія) – Кузьмова Ст. (Словаччина)
11.01 (04:00) Уоллас В. (Австралія) – Шмидлова А.-К. (Словаччина)
11.01 (04:00) Цидансек Т. (Словенія) – Ходзуми Е. (Японія)
11.01 (04:00) Шнідер П. (Швейцарія) – Пера Б. (США)
11.01 (05:30) Бюйюкакчай Ч. (Туреччина) – Бозерап Дж. (США)
11.01 (05:30) Грамматикопулу Ст. (Греція) – Перес Е. (Австралія)
11.01 (05:30) Дулгеру А. (Румунія) – Андрееску Б. (Канада)
11.01 (05:30) Каданцу А. (Румунія) – Лапко Ст. (Білорусь)
11.01 (05:30) Калінська А. (Росія) – Звонарьова Ст. (Росія)
11.01 (05:30) Лоб Д. (США) – Сегель Д. (Чилі)
11.01 (05:30) Лю Фанчжоу (Китай) – Петерсон Р. (Швеція)
11.01 (05:30) Паоліні Я. (Італія) – Крейчікова Б. (Чехія)
11.01 (05:30) Родіонова А. (Австралія) – Марта Костюк (Україна)
11.01 (05:30) Сойлу В. (Туреччина) – Фегеле Ш. (Швейцарія)
11.01 (05:30) Чжу Лін (Китай) – Чирико Л. (США)
11.01 (05:30) Ястремська Д. (Україна) – Дої М. (Японія)

Ключ: sport.bigmir.net

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ