ПОДЕЛИТЬСЯ

Вашій увазі розклад і результати матчів жіночої сітки Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу.

, або , – перший у сезоні турнір Великого шолома, що проводиться в австралійському місті Мельбурн на кортах місцевого спортивного комплексу «Мельбурн Парк». Турнірна сітка розрахована на 128 учасників в одиночному розряді.

: 15-28 січня
: 22 624 000 доларів
: Серена Вільямс (США)
: Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Катерина Бондаренко і Катерина Козлова – основна сітка; Даяна Ястремська, Марта Костюк – кваліфікація.

:

Перше коло

Тейлор Таунсенд (США) – 0:6, 5:7
– Маріана Дуке-Марино (Колумбія) 6:0, 6:1
Софія Кенин (США) – 4:6, 4:6
Елісон Ван Эйтванк (Бельгія) – 6:7(5), 3:6
– Елісон Ризик (США) 2:6, 7:6(6), 6:3
– Франческа Скьявоне (Італія) 6:1, 6:4
– Сіньюй Ван (Китай, WC) 6:4, 6:2
Моніка Нікулеску (Румунія) – 4:6, 5:7
– Катерина Макарова (Росія, 31) 3:6, 6:4, 8:6
Домініка Цибулкова (Словаччина, 24) – 2:6, 2:6
Вінус Вільямс (США, 5) – 3:6, 5:7
– Катрін Беллис (США) 6:7(5), 6:4, 6:2
– Коко вандевеге, яка взагалі (США, 10) 7:6(4), 6:2
Дженніфер Брейді (США) – 6:2, 4:6, 3:6
Катерина Козлова (Україна) 3:6, 6:4, 6:3
Олександра Круніч (Сербія) – 4:6, 5:7
Марія Саккари (Греція) – 2:6, 7:6(5), 4:6
Джеймі Форлис (Австралія, WC) – 3:6, 7:6(3), 2:6
– Магдалена Фрехен (Польща, Q) 7:5, 6:3
Пен Шуай (Китай, 25) – 2:6, 2:6
– Полин Пармантье (Франція) 6:3, 6:0
Саманта Стосур (Австралія) – 6:4, 6:7(6), 4:6
Юханна Ларссон (Швеція) 6:3, 7:5
Вікторія Голубич (Швейцарія, Q) – 6:7(3), 6:4, 2:6
15.01 (06:00) Ніколь Гіббз (США, LD) – Вікторія Томова (Болгарія, LL)
15.01 (07:30) Івана Йорович (Сербія, Q) – Еліна Світоліна (Україна, 4)
15.01 (07:30) Вікторія Кужмова (Словаччина, Q) – Элисе Мертенс (Бельгія)
15.01 (07:30) Ганна Шмидлова (Словаччина, Q) – Дар’я Касаткіна (Росія, 22)
15.01 (07:30) Яна Фетті (Хорватія) – Мисан Эгути (Японія, SR)
15.01 (08:00) Міхаела Бузэрнеску (Румунія) – Кароліна Возняцкі (Данія, 2)
Слоан Стівенс (США, 13) – 6:2, 6:7(2), 2:6
15.01 (12:00) Дар’я Гаврилова (Австралія, 23) – Ірина Фальконі (США, Q)

16.01 (02:00) Вероніка Сепеде-Ройг (Парагвай) – Кароліна Плишкова (Чехія, 6)
16.01 (02:00) Лара Арруабаррена (Іспанія) – Рихел Хогенкамп (Нідерланди)
16.01 (02:00) Люсі Шафаржова (Чехія, 29) – Айла Томлянович (Австралія, WC)
16.01 (02:00) Анна Блінкова (Росія, Q) – Маргаріта Гаспарян (Росія, SR)
16.01 (02:00) Карина Віттефт (Німеччина) – Каролін Гарсія (Франція, 8)
16.01 (02:00) Крісті Эрим Анн (США, WC) – Барбора Стрыцова (Чехія, 20)
16.01 (02:00) Йоханна Конта (Великобританія, 9) – Медісон Бренгл (США)
16.01 (02:00) Курумі Нара (Японія) – Маркету Вондроушова (Чехія)
16.01 (03:30) Анжеліка Кербер (Німеччина, 21) – Анна-Лєна Фридзам (Німеччина, SR)
16.01 (03:30) Тетяна Марія (Німеччина) – Марія Шарапова (Росія)
16.01 (03:30) Нао Хибино (Японія) – Донна Векич (Хорватія)
16.01 (03:30) Мірьяна Лучич-Барони (Хорватія, 28) – Шелбі Роджерс (США)
16.01 (04:00) Ван Цян (Китай) – Медісон Кіз (США, 17)
16.01 (04:00) Онс Жабер (Туніс) – Олена Весніна (Росія, 16)
16.01 (04:00) Христина Макхейл (США) – Олександра Саснович (Білорусь)
16.01 (04:00) Лізетт Кабрера (Австралія, WC) – Беатріс Хаддад-Майя (Бразилія)
16.01 (04:00) Ежені Бушар (Канада) – Осеана Доден (Франція)
16.01 (04:00) Варвара Лепченко (США) – Анастасія Севастова (Латвія, 14)
16.01 (04:00) Сорана Кырстя (Румунія) – Заріна Діяс (Казахстан)
16.01 (05:00) Наомі Осака (Японія) – Христина Кучова (Словаччина, SR)
16.01 (05:30) Симона Халеп (Румунія, 1) – Дестани Айава (Австралія, WC)
16.01 (05:30) Полону Герцог (Словенія) – Катерина Александрова (Росія)
16.01 (05:30) Андреа Петкович (Німеччина) – Петра Квітова (Чехія, 27)
16.01 (07:30) Каміла Джорджі (Італія) – Ганна Калінська (Росія, Q)
16.01 (07:30) Се Шувэй (Китайський Тайбей) – Чжу Лін (Китай, Q)
16.01 (07:30) Лорен Девіс (США) – Яна Чепелова (Словаччина)
16.01 (07:30) Христина Плишкова (Чехія) – Агнешка Радванська (Польща, 26)
16.01 (07:30) Наталія Віхлянцева (Росія) – Леся Цуренко (Україна)
16.01 (07:30) Юлія Путінцева (Казахстан) – Хітер Уотсон (Великобританія)
16.01 (08:00) Христина Младенович (Франція, 11) – Ана Богдан (Румунія)
16.01 (10:00) Гарбинье Мугуруса (Іспанія, 3) – Джессіка Понше (Франція, WC)
16.01 (12:00) Ешлі Барті (Австралія, 18) – Аріна Соболенко (Білорусь)

Фінали

– Еррані С. (Італія) 6:4, 6:1
Керкхове Л. (Нідерланди) – 4:6, 5:7
Коллінс Д. Р. (США) – 0:6, 1:6
Томова Ст. (Болгарія) – 3:6, 6:1, 1:6
– Дей К. (США) 6:3, 6:0
Хон П. (Австралія) – 2:6, 1:6
– Фегеле Ш. (Швейцарія) 6:3, 6:2
– Крейчікова Б. (Чехія) 6:3, 5:7, 6:0
Боузкова М. (Чехія) – 4:6, 5:7
– Пера Б. (США) 6:3, 6:2
Схоофс Б. (Нідерланди) – 3:6, 3:6
– Дулгеру А. (Румунія) 6:4, 6:4

Півфінали

Я. Ван (Китай) -3:6, 4:6
Вікмайєр Я. (Бельгія) – 6:2, 5:7, 1:6
– Якупович Д. (Словенія) 6:3, 6:4
Лоттнер А. (Німеччина) – 7:5, 4:6, 5:7
Монова П. (Росія) – 2:6, 6:7 (2)
Батьківщина Е. (Росія) – 2:6, 2:6
Бонавантюр В. (Бельгія) – 4:6, 6:7 (6)
Броуді Н. (Велика британія) – 6:7 (5), 2:6
– Хан Сін-Юнь (Китай) 7:6 (5), 6:0
Ковинич Д. (Чорногорія) – 6:4, 2:6, 5:7
Костова Е. (Болгарія) – 6:7 (5), 2:6
– Жук С. (Росія) 6:3, 4:6, 6:2
Абанда Ф. (Канада) – 6:4, 2:6, 4:6
Барэ В. (Румунія) – 6:4, 2:6, 3:6
– Солер-Еспіноса С. (Іспанія) 6:1, 6:1
Долхайд К. (США) – 2:6, 4:6
Иманиси М. (Японія) – 4:6, 1:6
– Бозерап Дж. (США) 6:1, 6:4
– Цидансек Т. (Словенія) 6:4, 6:2
– Лапко Ст. (Білорусь) 6:3, 7:5
Ястремська Д. (Україна) 7:6 (6), 6:0
Лю Фанчжоу (Китай) – 1:6, 1:6
– Грамматикопулу Ст. (Греція) 4:6, 6:2, 7:5
– Сегель Д. (Чилі) 1:6, 6:4, 6:2

Чвертьфінали

Брешіа Д. (Італія) – 5:7, 5:7
– Фон Дайхманн К. (Ліхтенштейн) 7:6 (4), 5:7, 6:3
– Хаас Б. (Австрія) 6:4, 6:3
Заневська М. (Бельгія) – 5:7, 7:6 (2), 2:6
– Бейнс Н. (Австралія) 6:3, 7:6 (4)
– Хромачева В. (Росія) 7:5, 6:3
– Мартинцова Т. (Чехія) 6:3, 6:0
Лу Ц. (Китай) – 6:7 (2), 3:6
Мухаммад Е. (США) – 1:6, 6:3, 5:7
– Шаріпова С. (Узбекистан) 6:3, 6:4
Чан Су Джон (Південна Корея) – 2:6, 3:6
Чжао К. (Канада) – 3:6, 0:6
Біррелл К. (Австралія) – 6:7 (4), 6:3, 3:6
– Вінчі Р. (Італія) 6:3, 6:2
– Паттерсон Т. (Австралія) 7:6 (1), 7:5
Бултер К. (велика Британія) – 4:6, 7:6 (1), 2:5 – відмова Бултер
– Тайхманн Ж. (Швейцарія) 6:4, 7:6 (5)
– Томич C. (Австралія) 7:5, 6:2
– Рос А. (Нідерланди) 6:3, 6:4
Като М. (Японія) – 4:6, 3:6
К’єза Д. (Італія) – 6:2, 6:7 (5), 3:6
– Івахненко Ст. (Росія) 6:3, 6:3
– Барбора Ш. (Чехія) 4:6, 7:6 (4), 6:4
Эрайдын Б. (Туреччина) – 1:6, 0:6
– Лу Цзя-Цзин (Китай) 6:4, 6:3
– Каратанчева С. (Болгарія) 7:5, 3:6, 7:5
Вікері С. (США) – 7:6 (2), 4:6, 3:6
– Столлар Ф. (Угорщина) 3:6, 7:6 (5), 6:1
– Перрен К. (Швейцарія) 5:7, 6:3, 7:6 (7)
Намигата Д. (Японія) – 3:6, 1:6
Одзаки Р. (Японія) – 7:5, 6:7 (6), 1:6
– Жоржес М. (Франція) 6:4, 3:6, 6:1
Торро-Флор М. (Іспанія) – 4:6, 4:6
Уоллас В. (Австралія) – 7:5, 3:6, 3:6
– Ходзуми Е. (Японія) 6:3, 6:3
Шнідер П. (Швейцарія) – 3:6, 6:7 (4)
Бюйюкакчай Ч. (Туреччина) – 4:6, 4:6
– Перес Е. (Австралія) 6:3, 4:6, 6:2
– Андрееску Б. (Канада) 6:1, 6:1
Каданцу А. (Румунія) – 3:6, 1:6
– Звонарьова Ст. (Росія) 6:2, 2:6, 6:0
Лоб Д. (США) – 6:3, 5:7, 3:6
– Петерсон Р. (Швеція) 5:7, 6:2, 6:4
Паоліні Я. (Італія) – 2:6, 1:6
Родіонова А. (Австралія) – 6:4, 3:6, 3:6
Сойлу В. (Туреччина) – 4:6, 2:6
– Чирико Л. (США) 6:2, 4:6, 6:4
– Дої М. (Японія) 6:3, 6:1

Ключ: sport.bigmir.net

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ