ПОДЕЛИТЬСЯ

Український тенісист Олександр Долгополов пробився в основну сітку шанхайського Мастерса.

Олександр Долгополов здобув перемогу у фіналі кваліфікації ATP World Tour Masters 1000 в Шанхаї. Українець у двох сетах впорався з представником Тунісу Малявкой Жазірі– 7:6 (4), 7:5.

Поєдинок тривав 1 годину і 45 хвилин. Жоден із спортсменів не вдалося зробити брейк у першій партії. На тайбрейку Долгополов поступався з рахунком 2-4, після чого зумів взяти п’ять геймів поспіль і завершити сет на свою користь. В 11-му геймі иного сету українець реалізував прихований матчбол, після чого успішно подав на перемогу.

Шанхай. Кваліфікація, фінал.

Олександр Долгополов (Україна, 1) – Мальок Жазірі (Туніс, 14) – 7:6 (4), 7:5

Таким чином, Олександр Долгополов у сьомий раз виступить на турнірі в Шанхаї. Свій найкращий итог українець показав тут в 2011 році, коли дійшов до чвертьфіналу, де поступився Кей Нісікорі.

Суперником Долгополова по першому раунді основної сітки може стати Карен Хачанов, Ді Ву, Дієго Шварцман, Бэнуа Пер, Джон Існер, Хуан Мартін дель Потро або Джек Сік.

Ключ: sport.bigmir.net