ПОДЕЛИТЬСЯ

Симона Халеп визнала, що Каролін Возняцкі була краще її у фінальному матчі Australian Open.

Румунська тенісистка Сімона Халеп програла фінальну зустріч на Australian Open представниці Данії Каролін Возняцкі. Спортсменка зізналася, що у Возняцкі було більше енергії в кінці матчу, а самої Халеп, схоже, завадила травма гомілкостопа.

«Це всього лише тенісний матч, але так, я дуже засмучена, що не змогла його виграти. Я знову була близька до перемоги, але сили закінчилися. Вона (Возняцкі — ред.) була краще за мене, у неї залишилося більше енергії до кінця зустрічі.

Після першого сету я попросту вимкнулася. Зовсім не було сил, але потім я сказала собі, що повинна відбивати всі м’ячі, і змогла взяти другий сет. В третьому я зробила камбек, але раскалывай я подавала на 5:3, у мене закінчився бензин, і я не змогла це зробити. Сьогодні я виклалася на всі 100%, тому я не розчарована собою. Я засмучена тільки з-за того, що програла матч. Але життя триває. Впевнена, що, якщо я буду продовжувати працювати так само, то в майбутньому я зможу виграти.

Моя права нога опухла. Але, взагалі, обидві не в формі. Все, що мені потрібно зараз — довга перерва. Я не вірила, що буду грати у фіналі після першого матчу. Голеностоп хворів кожен день. Я не могла тренуватися більше 10-15 хвилин, тому попросту перебивала м’яч цей час і все. Я не вірила, що зможу пройти через всі ці матчі, але я цього хотіла. Схоже, мені досить внутрішньої сили, щоб боротися з усім. Це чудово, і цей турнір багато значить для мене», — произнесла Халеп на прес-конференції Australian Open.